PipeZone PipeZone
Септември 28, 2024, 11:38:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Здравейте!  (Прочетена 25219 пъти)
Slava
Newbie
*
Публикации: 18


Ел. поща
« -: Февруари 22, 2015, 05:19:39 »

Казвам се Слава и се радвам, че вече съм сред вас. Ако трябва да бъда честна, преди време се регистрирах, но само в началото на моята регистрация влизах тук. След това си забравих паролата, както често ми се случва и ....така до тези дни, когато всъщност реших, че мога да направя първоначалните стъпки и да започна отначало:) И така, пуша лула от няколко години, може би 5-6. Започнах от една евтина и малка лулица, беше подарък. Сега имам лула, направена специално за мен - все пак дама, камерата и е от корен на круша, доста меко се пуши от нея и съм доволна. Имам няколко, но тази ми е любима. Тук не става дума за някакъв сантимент -  лулата си е добра:) Знаете, че в пушенето на лула има един особен момент - мурафета. Тя е начин на изразяване, тя е способ за общуване, освен насладата от хладния дим, подтиква към размисли... Надявам се да сте го усетили.
Активен
Валентин Атанасов
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 125



Ел. поща
« Отговор #1 -: Февруари 22, 2015, 06:05:10 »

Добре си дошла, спорен и хладен дим от мене
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #2 -: Февруари 22, 2015, 06:37:54 »

Добре дошла Слава, най-накрая и нашия форум да стане кат хората. Във всички американски, хърватски и прочее форуми има по няколко дами, само тука бехме назаде.

Надявам се че форума ще ти бъде полезен.

Едно нещо ми е много любопитно, тъй като латакиевите смеси по подразбиране не се нравят на по-нежните половинки, (направо ги мразят да бъдем честни) ще бъде интересно какво е твоето мнение.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Emil
Jr. Member
**
Публикации: 86



Ел. поща
« Отговор #3 -: Февруари 22, 2015, 06:43:05 »

Здравей Слава, добре дошла!
И аз не си помня десетките пароли, та ползвам една програмка LastPass.
Приятно пафкане!
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #4 -: Февруари 22, 2015, 07:08:35 »

Здравей и добре дошла!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #5 -: Февруари 22, 2015, 08:21:24 »

 Добре дошла в наш'та скромна колиба!
 И много ароматни облаци!

 P.S.  От къде си, ако не е тайна?
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #6 -: Февруари 22, 2015, 08:23:25 »

Здравей и добре дошла.Сигурен съм, че ще внесеш повече колорит в мъжката ни компания.
Активен
gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: Февруари 22, 2015, 09:21:25 »

Здравей и добре дошла  и от мен.
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
Slava
Newbie
*
Публикации: 18


Ел. поща
« Отговор #8 -: Февруари 22, 2015, 10:17:14 »

Добре дошла Слава, най-накрая и нашия форум да стане кат хората. Във всички американски, хърватски и прочее форуми има по няколко дами, само тука бехме назаде.

Надявам се че форума ще ти бъде полезен.

Едно нещо ми е много любопитно, тъй като латакиевите смеси по подразбиране не се нравят на по-нежните половинки, (направо ги мразят да бъдем честни) ще бъде интересно какво е твоето мнение.
Активен
Slava
Newbie
*
Публикации: 18


Ел. поща
« Отговор #9 -: Февруари 22, 2015, 10:23:43 »

Отговарям на Balkan boy - не мога да ти бъда от полза за латакиеви смеси. Не съм пушила. използвам само ароматизиран тютюн, засега:) Надявам се наистина на доста информация от този форум. Има много полезни материали и добре разгърнати теми. Но има още много за четене:) Успях да видя малко.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #10 -: Февруари 22, 2015, 10:36:44 »

Отговарям на Balkan boy - не мога да ти бъда от полза за латакиеви смеси. Не съм пушила. използвам само ароматизиран тютюн, засега:) Надявам се наистина на доста информация от този форум. Има много полезни материали и добре разгърнати теми. Но има още много за четене:) Успях да видя малко.

Моята  жена направо ме пъди навънка като пуша такива.  А през зимата предимно това се пуши.  Освен в моята си стая,  другаде и не помислям даже. И то не само сега заради бебето,  а и по принцип.  Вирджинии може, ама запаля ли некой балкан бленд и става страшно. 
Подобно е отношението горе долу на всички жени. Доколкото имам имам наблюдение.  Даже и тия където пушат лула, и те не харесват хич инглиш и балкан. 

Нема нищо лошо да се пушат само ароматици, напротив, пушенето преди всичко е за кеф,  просто ми беше любопитно.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Валентин Атанасов
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 125



Ел. поща
« Отговор #11 -: Февруари 22, 2015, 10:47:02 »

Що  бе моята я радват латакиите, само да не напъхам тютюна под носа. Иначе като го пуша казва че миркше добре. Но най и харесва коледния микс на петерсон
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: Февруари 23, 2015, 10:28:31 »

Привет и от мен, добре дошла, и както се казва, разгеле!
Активен

gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Февруари 23, 2015, 11:21:01 »

Добре дошла и от мен!
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #14 -: Февруари 23, 2015, 08:16:46 »

Добре дошла и хладен дим.
Активен
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!