PipeZone PipeZone
Април 19, 2024, 09:18:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой на колко години е започнал да пуши?  (Прочетена 18141 пъти)
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #15 -: Април 14, 2015, 08:39:18 »

 А някой даима спомени от "Партагас"... Завърти очи
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #16 -: Април 14, 2015, 08:48:07 »

Малии,май ги продаваха с още едни кубински -МонтеКруз май...Говореше се,че се пълнят с изрезки от пури.Като опънеш,и очите ти хвръкват.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #17 -: Април 15, 2015, 11:41:55 »

.... мдаа момци ,връщате ме към детските ми спомени ,когато KENT-a беше левче  ....

 Намигване
Активен

balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #18 -: Април 15, 2015, 12:47:39 »

.... мдаа момци ,връщате ме към детските ми спомени ,когато KENT-a беше левче  ....

 Намигване

Колега, помниш ли на стената любим портрет?
Немаше го още 24 часа
Немаше ни джиесеми ни интернет
Азис беше само Васко педераса....


https://www.youtube.com/watch?v=y4nSn-OjPGw
« Последна редакция: Април 15, 2015, 12:49:33 от balkan boy » Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #19 -: Април 18, 2015, 08:38:39 »

И аз като много други пропуших преди гимназията, цигари разбира се. Лула запалих за първи път като студент. Едно приятелче имаше лула и ми показваше разни мурафети като си пийнехме. Спомените ми от тогава са, че беше супер cool. Пушехме по веднъж на седмица или две, щото си бехме на цигари, но това ми бяха "първите стъпки". Доста по-късно, жена ми ми подари по някакъв повод една лула и така се започна. В началото пушех и цигари, но станаха години от както цигара не съм палил и не си го представям как би могло да се случи отново. А лулата, дето ми я подари жената е сигурно най-евтината лула на света, щото е някакво дърво неизвестно, което се напука като на Десо мортата, но нали знаете - първа любов. Ако разбера как се слагат картинки, ще я изтипосам тук да се посмеете.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Emil
Jr. Member
**
Публикации: 86



Ел. поща
« Отговор #20 -: Април 20, 2015, 06:39:50 »

Ако разбера как се слагат картинки, ще я изтипосам тук да се посмеете.


Регистрирай се в сайт за качване и споделяне на изображения. Щатски сигурно има бол, напр. http://imageshack.us/
После тук във форума от бутона вмъкни изображение копираш линка на снимката от сайта.
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #21 -: Април 20, 2015, 07:34:41 »

Мерси колега, довечера ще го пробвам.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #22 -: Април 21, 2015, 03:33:59 »

Ето я хубавицата.

http://prikachi.com/images/118/8064118B.jpg

http://prikachi.com/images/115/8064115U.jpg

http://prikachi.com/images/115/8064115U.jpg

На нея пише: SD hand made 549

http://prikachi.com/images/114/8064114h.jpg

Това ми е "първата", така че нали се сещате ...
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #23 -: Април 21, 2015, 03:40:47 »

Нещо май не се получи както го исках, я да пробвам още веднъж.

Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
чичо лео
Jr. Member
**
Публикации: 85


Ел. поща
« Отговор #24 -: Април 28, 2015, 07:53:40 »

Сега, април месец станаха двадесет години, от както започнах да пуша с лула. Може да звучи не скромно, но със сигурност съм един от най-дъртите в занаята от форума.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #25 -: Октомври 13, 2016, 08:40:05 »

Да раздвижа малко темата и аз Усмивчица

Цигари преди повече от дваесе лазарника - пробвах на брега на Дунава с по големи отворковци дето ме учеха. Май Камел беше или пък БТ. После ми бяха интересни имаше едни с разноцветни хартийки. А после Викторито подръпвах.
Не бях редовен пушач, по скоро за гъзария в гимназията по купони и не гълтах дима Усмивчица . Там някъде открих пурите - евтини боклуци дет те боли гърло от тях, ама ми хареса някак;
После спрях фасовете от 18 годишен досега съм изпушил има няма 3-4-5 фаса.
Продължих с пурите вече разширявайки кръгозора с по добри.

После в Университета преди повече от 15 години запалих лула на един рожден ден (беше подарък за рожденика).
И стана една .................. на другия ден от Витошка си взех няква круша за 10 лева, Клан и чешки тампер (още си го ползвам, въпреки че му изкривих шилото, но така си го познавам кат се сберем при Лео Усмивчица )
Следващите 2-3 години я спуках тая лула, учейки се по метода на пробите и грешките и каквото прочета в Интернет (не че имаше много по това време).
Клан/Амфори/Амброзии и подобни любими на Балканеца тутуни, блъсках си ги само с крушовицата.

Другата значима стъпка беше като един приятел ми подари една BC лула от Францията. Готина лула ама нещо в началото не се разбрахме - имаше гаден гумен вкус мундщука и почти ме отказа първите няколко пъти.
Но тази лула замени крушата следващите година/две докато не почнах вече да имам пари за лули и все същите гадни тутуни Усмивчица

В един момент по ред причини почнах да пуша по спорадично и спрях за известно време преди 4-5 години. Раздадох де що имах (освен въпросния BC).
През това време пушех само пури, но вече далече по качествени и най вече кубински класики Усмивчица

После се върнах в България и почнах пак с лулите и те така досега Усмивчица


Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!