PipeZone PipeZone
Април 28, 2024, 12:40:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Зов за помощ  (Прочетена 5442 пъти)
Валентин Атанасов
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 125



Ел. поща
« -: Май 31, 2015, 08:02:06 »

Добро утро пушилисти, мисля че имам голем проблем... поръчах тютюнец от братска америка и стана повече от месец пратката я няма от пощата казали на жена ми че не била в БГ още. На сайта им пише следния статус:
22 Apr 2015 13:38:00   UNITED STATES   29568   Receive item from customer (Otb) Получаване пратка от клиент (А10)

То верно че аз малко съм за е... че поръчах за 300 долара тютюнец, ама вече съм съгласен и мито и платя само и само да си я зема  Ъ?. Та молбата ми е ако някой има познати из пощи или митници ако могат да издирят тая пущина каде е, че жена ми не мой са оправи а аз не съм в БГ. Па ще черпя серьозно

Поздрави
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #1 -: Май 31, 2015, 10:25:59 »

То освен мито може да се наложи и акциза да платиш. Най-вероятно пратката трябва да я чакаш на митница.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #2 -: Май 31, 2015, 02:24:25 »

Добро утро пушилисти, мисля че имам голем проблем... поръчах тютюнец от братска америка и стана повече от месец пратката я няма от пощата казали на жена ми че не била в БГ още. На сайта им пише следния статус:
22 Apr 2015 13:38:00   UNITED STATES   29568   Receive item from customer (Otb) Получаване пратка от клиент (А10)

То верно че аз малко съм за е... че поръчах за 300 долара тютюнец, ама вече съм съгласен и мито и платя само и само да си я зема  Ъ?. Та молбата ми е ако някой има познати из пощи или митници ако могат да издирят тая пущина каде е, че жена ми не мой са оправи а аз не съм в БГ. Па ще черпя серьозно

Поздрави

Я дай повече инфо, ще се разпитаме. В София имам хора, ама за Варна нищо не мога да гартирам.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Валентин Атанасов
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 125



Ел. поща
« Отговор #3 -: Май 31, 2015, 03:34:00 »


Добро утро пушилисти, мисля че имам голем проблем... поръчах тютюнец от братска америка и стана повече от месец пратката я няма от пощата казали на жена ми че не била в БГ още. На сайта им пише следния статус:
22 Apr 2015 13:38:00   UNITED STATES   29568   Receive item from customer (Otb) Получаване пратка от клиент (А10)

То верно че аз малко съм за е... че поръчах за 300 долара тютюнец, ама вече съм съгласен и мито и платя само и само да си я зема  Ъ?. Та молбата ми е ако някой има познати из пощи или митници ако могат да издирят тая пущина каде е, че жена ми не мой са оправи а аз не съм в БГ. Па ще черпя серьозно

Поздрави

Я дай повече инфо, ще се разпитаме. В София имам хора, ама за Варна нищо не мога да гартирам.

Shipping Information:
Stefka Mihailova
28 Pyrvi May str ap.46
Varna, Unlisted 9000 Bulgaria



Shipped On: April 22, 2015
Tracking Numbers: CJ431287287US

Нещо друго трябва ли
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #4 -: Май 31, 2015, 03:53:05 »

Няма място за притеснение, от това, което виждам. Пратката е изпратена и пътува, но това може да трае от 4 до 10 седмици. Търпение и всичко ще е наред.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Валентин Атанасов
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 125



Ел. поща
« Отговор #5 -: Май 31, 2015, 04:41:55 »

И аз така си помислих, ама все пак бая време ми се вижда вече. но пък е над 3 кила май ... дано да доди
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #6 -: Май 31, 2015, 06:05:09 »

Така е когато пакета го пращат с кораб - времето за доставка става малко разтегливо понятие.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!