PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 05:09:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нови тютюни  (Прочетена 5755 пъти)
Kalin_St
Newbie
*
Публикации: 16


Ел. поща
« -: Август 05, 2015, 12:39:00 »

Айде и аз да се отчета с нещо, което дойде преди малко. От доста време не съм пушил ароматичета. Ще го видя довечера този Glen дали ще ми допадне.


Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #1 -: Август 05, 2015, 04:36:13 »

Айде и аз да се отчета с нещо, което дойде преди малко. От доста време не съм пушил ароматичета. Ще го видя довечера този Glen дали ще ми допадне.


За тоя Глен ще подхода със доза съмнение, ама за това до него, мога да ти кажа че кърти, извозва, лепи плочки и шлайфа паркет.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #2 -: Август 05, 2015, 05:30:00 »

Цитат
За тоя Глен ще подхода със доза съмнение, ама за това до него, мога да ти кажа че кърти, извозва, лепи плочки и шлайфа паркет.


 Ухилен Ха ха ха ха  Ухилен Смотан Смотан Плезещ се Плезещ се
Активен
Kalin_St
Newbie
*
Публикации: 16


Ел. поща
« Отговор #3 -: Август 05, 2015, 07:59:26 »

Ооо да. За Балкана не се и съмнявам, но мисля да не го отварям още. Много ми е топло за такива сякаш. В момента пуша Глена и е всъщност доста приятен. Не мога да разбера защо му я лепят тая ароматична работа при положение, че много трудно бих го определил като ароматик. Много лек, много фин и с един приятен послевкус. Ще изпафкам поне още една - две преди да мога да дам повече детайли, но за сега ми е приятен.
Активен
pecata
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 63



« Отговор #4 -: Август 05, 2015, 08:08:16 »

 Ще ти хареса , много добра вирджиния подходяща за лятото , кавендиша почти не се усеща. Преди месец завърших една кутия и задължително ще повторя. Ама ако отвориш първо петерсона , сигорно няма да збъркаш.
Активен
pecata
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 63



« Отговор #5 -: Август 05, 2015, 08:12:21 »

Пъбликувах секунди след тебе. Радвам се , 4е ти е харесал.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!