PipeZone PipeZone
Април 25, 2024, 12:12:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Balkan Sobranie  (Прочетена 16501 пъти)
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #15 -: Октомври 25, 2015, 10:04:55 »

Мерси за инфото колега, от моя страна си беше стрелба във въздуха, просто ми хрумна и ми се стори логично да е така.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #16 -: Октомври 25, 2015, 11:06:42 »

Като туриме в уравнението и простия факт, че обонянието се променя с възрастта - обикновено не към добро... Те и дъртите ми колежки се викат: "Бе тва не е като едно време, бе онова не е като едно време"... На вкус... За храна става въпрос, да не си помислите нещо - те вече са си въобразили, че са девствени и никога не са правили "такива работи"  - дърти лелки, кво да ги правиш... Ухилен При мене един смотан проблем със синузита така ми разбрица обонянието, че повече от година по-късно още не мога да се оправя. Абе едно и също шишенце с парфюм ми мирише по различен начин вече. Основният аромат си е там, ама нюансите са различни. "Абе подобно е, ма не е същото" - да ви звучи познато? А то, същото шише... Усмивчица Ако пушиме дори два абсолютно еднакви тютюна сега и след десет години се обзалагам, че пак ще кажеме "Абе, не е същото...". А то проблема си е в нас.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #17 -: Октомври 26, 2015, 12:51:34 »

Колега, направо изби рибата с дъртите колежки Ухилен Ухилен ,ама не забравяй, че стара риба нема.  Намигване
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #18 -: Октомври 26, 2015, 07:35:25 »

Колега, къде видя да споря за ароматната памет? Не че съм чел дебелите книги, но просто се съгласявам, че е така. А ти защо не поясни макароните на фурна с канела ли са или с ванилия? Може пък да са били с карамфил или джинджифил, знам ли, все пак това си е твойто детство. И защо се обърна, като фурнаджийска лопата, щото това виждам, като ти чета двата поста? Не разбирам къде е драмата тука. Аз просто не вярвам, въпреки силната ароматна памет, някой да може адекватно да сравни тютюн пушен 68ма-70-та година с тютюн пушен сега. Да не говорим, че например е възможно латакията да са я правили от други ориенталци.
Интересно защо не е излязл другият ми пост,в който  казвам,че за бора сравнението е много точно.
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #19 -: Февруари 13, 2018, 08:48:22 »

Колеги, тутунеца е в наличност отново.

https://www.4noggins.com/balkan-sobranie-balkan-sobranie-50-g.aspx
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Ivo
Гост
« Отговор #20 -: Февруари 14, 2018, 03:23:41 »

Тоя новия собственик на 4Н пуска всичко без ограничения в количествата.
И вече хептен нищо не може да се хване при него Усмивчица
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #21 -: Февруари 14, 2018, 03:31:47 »

Имаше си ограничение по един на клиент.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #22 -: Февруари 16, 2018, 09:10:42 »

Тютюна отново е в наличнист.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!