PipeZone PipeZone
Април 29, 2024, 07:38:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Briar & MEERSCHAUM + кожа  (Прочетена 13038 пъти)
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« -: Октомври 29, 2015, 09:52:12 »

Здрасти , типично като един новак ,който иска да знае всичко .. да Ви отперем пак един въПроС ?!

Туй нящо :


имате ли опит с подобно ... кефи ме съчетанието на дърво и кожа , а пък пяната си е бонус.
Как е тая комбинация .. дава ли кефф ?! + и - ?!
Лачен ден желаем !  Усмивчица

п.п..извинявам се , ако някъде у форумя има тема по въпросЪТ , аз не намерих подобно инфо , просто ми я посочете да се образовам !
« Последна редакция: Октомври 29, 2015, 09:54:01 от RocKonoff » Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #1 -: Октомври 29, 2015, 10:11:53 »

Свърши тя ... напазарих я ! Кот такоя ...  Усмивчица





no Filter.
 Length: ca. 12,9 cm
 Height Pipe Head: ca. 5,0 cm
 Diameter: ca.  3,1 cm
 Diam.Chamber: ca. 1,8 cm
 Weight: ca. 30 gr.

и пак BUTZ CHOQUIN , върви ми на тая марка !
« Последна редакция: Октомври 29, 2015, 11:05:07 от RocKonoff » Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #2 -: Октомври 30, 2015, 07:16:27 »

Честито!
Няма да имаш дразнителя от стари миризми.
Мершаума ти гарантира, че почти няма да имаш наслоявания и остатъчни миризми. Другото му предимство е, че няма как да го изгориш. А трите различни пласта би трябвало да ограничат нагряването и да не ти пари лулата в ръка, защото чистия мершаум се нагрява повече от бриара.
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #3 -: Октомври 30, 2015, 02:29:14 »

 За колекция я бива и толкоз!  От опит ти казвам,че под кожичката дръвцето не струва . Или е постничко,или е пукнатко, или и двете . И вместо да я  вапцат я в черно, я в синьо  , айде в калъфче и на двойна цена. И за да оправдаят малко високата цена и напъхват вложка от пяна ,ама ефекта който се очаква от  пяната е минимален ,поне при мен е така Имам същия хибрид , пак е френски и изобщо не пуши добре. Дано при теб  нещата са различни. Обаче  като визия кефи.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #4 -: Октомври 30, 2015, 03:26:49 »

Аз имам френски хидбрид бриар морска пена (без кожа) и си е много добре, пуши си супер.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #5 -: Ноември 19, 2015, 11:47:03 »

Начи доде тая лулица .. второ пълнене ... нещо не съм очарован ! Оказа се доста мини .. което ме кефи , щото исках лула за дневно късо припалване , обаче нещоооо тояга ... трудно припалва ! Дима е горещ .. и бая грее и самата лула .. въпреки че не я напъвам хич ! Оттам и вкуса .. е мармалаТ .. после смърди въпреки лафа , че пяната не абсорбирала аромати ! Куца ралта ... ше я тествам с още 1-2 тутуня , па дано ме изненада.
Благодарение на нея .. разбрах и усетих огромната разлика между "компота" и убавия тутун ! След смес на кадифе/макбарЕн/ с торта/мелангията на стануел/ , палнах в крушевицата една "нощна шапчица" ... малееее , ми то кефф , ми то аромати ... ми то .... орагазъм напрао ! Та така ... експерименчичи продължаат утре !  Ухилен
Рапорт даден ...
« Последна редакция: Ноември 22, 2015, 01:23:22 от RocKonoff » Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2015, 05:45:02 »

Колега Роконов откъде си ти бе . Виж ориентирай се ,ако си от София или при Жоро Бояджиев или при някой да я прегледа и да я пипне лулата малко и да спре да ти грее, и да се отпуши и да ти стане любима .
Ей колегата Стоимиров и той имаше една пяна , дето все му гаснеше и не пушеше , ама доколкото разбрах се е отпушила и страшно кади вече , ха ха ха
Активен
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #7 -: Ноември 22, 2015, 01:28:18 »

Той си писал колегата Конофф , че гравитира около Старата Гъзора , дето най близкия Жедай-Мастър му е Бай Гец у Сопотя. Та да видим кога ши гу навестим точ чиляк да прошнурова луличките !
Абе пуши лулата .. ма има нещо куцо .. в нея ! Може би и е твърде тесен димния канал .. ше видиме тая ралта.
 Усмивчица
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #8 -: Декември 01, 2015, 08:30:13 »

ГЕЦ ще я оправи лулата
Абе аз скоро май ще ходя до Стара Гъзора и може да испушим полула бе Роки
Активен
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #9 -: Декември 04, 2015, 07:59:15 »

Кат нищо ше ударим по тутун ... стига да съм на линия !  Усмивчица
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!