PipeZone PipeZone
Април 26, 2024, 08:27:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Cornell & Diehl - Autumn Evening .. купувам + други тутуни ...  (Прочетена 11427 пъти)
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« -: Ноември 19, 2015, 11:29:06 »

Ако някой има една кутийка/50г./в повече и иска да ми я продаде , бих я приел с голяма радост за моите есенно незадоволени рецептори ....  Завърти очи
Мерсиф !
« Последна редакция: Ноември 22, 2015, 01:03:18 от RocKonoff » Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2015, 01:02:46 »

Не че някой нещо предлага .. ма да си кажа аз ко ми са пафка па ... кот такоя ! Бих купил от тези :

Peterson - Balkan Delight
Peterson - Hyde Park
G.L.Pease - QUIET NIGHTS
G.L.Pease - Sextant
Dunhill - Standard Mixture или Mellow
McClelland - Frog Morton's Cellar
Davidoff - Flake Medallions
Mac Baren - MIXTURE SCOTTISH BLEND
Missouri Meerschaum - American Patriot

Ако някой се е сдобил с некой от горните тутуни и не му допада ... аз съм вашия чиляк !
Здрави По драги ми Лулисти !
 Ухилен



« Последна редакция: Март 11, 2016, 11:32:40 от RocKonoff » Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #2 -: Ноември 22, 2015, 02:47:30 »

Как мое да ти се пафка тутун къде не си го опитвал до сега?

Тва се едно на мене да ми се дояде Кимчи.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Gruev
Jr. Member
**
Публикации: 77



Ел. поща
« Отговор #3 -: Ноември 22, 2015, 06:24:21 »

Не че някой нещо предлага .. ма да си кажа аз ко ми са пафка па ... кот такоя ! Бих купил от тези :

Peterson - Connoisseur's Choice
Peterson - Hyde Park
G.L.Pease - QUIET NIGHTS
G.L.Pease - Sextant
Dunhill - Standard Mixture или Mellow
McClelland - Frog Morton's Cellar
Davidoff - Danish Mixture
Davidoff - Flake Medallions
Mac Baren - MIXTURE SCOTTISH BLEND
GQ Tobaccos - Soft Scotch (Aromatic Latakia)
Missouri Meerschaum - American Patriot
Savinelli - Aroma
Smoker's - Haven - Cognac Mixture
Peretti - Pride of Loch Lomond

Здрави По драги ми Лулисти !
 Ухилен





Ми то тва си е една цяла поръчка от smokingpipes.com
Като гледам, повечето ще ги има там, ако не и всичките. Става и с кредитна карта, ако нямаш регистрация в пейпал.
Активен
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #4 -: Ноември 22, 2015, 07:11:17 »

Как мое да ти се пафка тутун къде не си го опитвал до сега?

Аз съм по експерименЧиЧи .. ти преди години как си купуваше тутуните , га немаше клуб Шапките и форумя ?!  Усмивчица

... чи ко ни му аресфаш на Кимчиту ?!  Ухилен
« Последна редакция: Ноември 22, 2015, 07:21:45 от RocKonoff » Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #5 -: Ноември 22, 2015, 07:19:51 »

Ми то тва си е една цяла поръчка от smokingpipes.com
Като гледам, повечето ще ги има там, ако не и всичките. Става и с кредитна карта, ако нямаш регистрация в пейпал.

Груев , сичку имам бе човек и регистрации и пейпали .. ама първо нямам възможност да заръчам толкоз матрял/а то за малко нема смисъл/ ... и второ не ми се занимава пак с митници и прочее тъпотии. И третото е ,че не съм толкУз страстен пафкач. Пуша 10-на лулици на седмица. Постнах списъчето .. с идеята , ако някой колега си е купил от тези тютюни и евентуално не му е допаднал .. може да ми го продаде и да сме хепи и двамата ! Ем аз ш си пафкам , хем той ше си възстанови кеша !
Инак имам 1 чиляк/да е жив и здрав/ дето ми носи чат-пат от немция по 1-2 кутиики ...
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #6 -: Ноември 22, 2015, 10:51:47 »


... И третото е ,че не съм толкУз страстен пафкач. Пуша 10-на лулици на седмица....


Това си е серьозно пафкане. Аз откакто почна рождественския пост за тая седмица съм изпушил 4 лули, от които 3 при чичо Лео. Ако не бех ходил, щеше пушенето да се лимитира до 1-2 лули на седмица. И хич цигари (това държа да подчертая)

Преди пафках по една до две лули на ден, и между една и десет цигари. Събота и неделя 6-7 лули на ден и 0-2 цигари.

Откатко постим цела седмица, много ми е кеф и мисля да ги спирам въобще тютюневите изделия по време на пост, а цигарите завинаги. през другото време ще лимитирам до 1-2 лули на месец. Което прави около 10-15 лули на година, или около 50 грама.

Към момента вкъщи имам около кило и 700 грама тутун, и с тия тенпове ще влачим 30 години което ще рече че никога нема да купувам повечко.

Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #7 -: Ноември 22, 2015, 11:43:18 »

Ако изобщо откажеш пушенето, практически няма да имаш амортизация на лулите... Ще спестиш сума ти пари от газ за запалки... Да не говориме, че няма да допринасяш за замърсяването на въздуха и парниковия ефект - дерзай!  Ухилен Ухилен
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #8 -: Ноември 23, 2015, 12:11:28 »

Е па толкуз ми са пуши са ... да са напрягам ли .. има норма ли ?!
Трябва да не вадя лулата от устата си ли , за да бъда приеман в средите на закоравелите лулисти ?!
Приемам иронията Ви с усмивка и хич не ми дреме на муЩукя !  Ухилен
В крайна сметка предлагате ли нещо от списъка или ш си чешем пръстите ?!
 Усмивчица
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #9 -: Ноември 23, 2015, 12:50:28 »

Глей ся колега, объркал си се - Балкан бой казва, че твоето си е сериозно пушене. А моите глупости са в отговор на лиричното му отклонение. Ся по същество - единствено от гореизброените имам Давидоф Флейк Медалионс, ама има уловка тука - само две кутии са ми и не ми се разделя с тях. Но ако дойдеш на срещата ти обещавам, че ще донеса едната и ще пушиш от нея колкото си искаш.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #10 -: Ноември 23, 2015, 01:35:37 »

Човеко Пин .. нося маногу на ташак ... Вии сте забавни люде и аз ногу Ви сЪ радвам ! Офертата е примамлива .. ма ше пропусна , че имам некфи местни ангажимони ... мерси , запазвам си поканата за некой друг месец ... през 2016 та ! Нал мое ...  Завърти очи
« Последна редакция: Декември 04, 2015, 09:42:05 от RocKonoff » Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
Gruev
Jr. Member
**
Публикации: 77



Ел. поща
« Отговор #11 -: Ноември 23, 2015, 08:12:20 »

Ми то тва си е една цяла поръчка от smokingpipes.com
Като гледам, повечето ще ги има там, ако не и всичките. Става и с кредитна карта, ако нямаш регистрация в пейпал.

Груев , сичку имам бе човек и регистрации и пейпали .. ама първо нямам възможност да заръчам толкоз матрял/а то за малко нема смисъл/ ... и второ не ми се занимава пак с митници и прочее тъпотии. И третото е ,че не съм толкУз страстен пафкач. Пуша 10-на лулици на седмица. Постнах списъчето .. с идеята , ако някой колега си е купил от тези тютюни и евентуално не му е допаднал .. може да ми го продаде и да сме хепи и двамата ! Ем аз ш си пафкам , хем той ше си възстанови кеша !
Инак имам 1 чиляк/да е жив и здрав/ дето ми носи чат-пат от немция по 1-2 кутиики ...

10-тина лули на седмица, са около 150-200 грама на месец. Толкоз пуша и аз.
Сега съм на следната тактика, поръчал съм си половин кило хубав тютюн. 200 грама ще изпуша, а останалия остава да отлежава. Другия месец ще поръчам пак половин кило от друг тютюн и пак по същата формула. На практика излиза по-евтино така, освен това тютюна е хубав, а и ще ми отлежават различни видове в килера. На теория,  след една година ще имам запас от три кила отлежаващ тютюн. 12 вида. И аз обичам да експериментирам. Ще експериментирам всеки месец. В тоя занаят според мен, бърза работа няма. Тва е част от психотерапията. Keep calm and flame on.
Активен
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #12 -: Ноември 23, 2015, 08:58:27 »

Дубрютру , харесва ми твойта тактика ... и май,май си заслужава схемата. Ши сЪ замисля па може и да пробвам ... а пУлвин кило ней ли мноогу бря .. не го ли прибарват гладните митничари или минава метър и ти каца у вазе транзит ?!  Усмивчица Миси за идеята !
Ако е от Смокинга .. със USPS: First-Class Package International Servicе - $16.16 или Super Saver International (does not include a tracking number) - $6.63 ползваш ... то ефтиното малку кофти ,че нема тракинг !

« Последна редакция: Ноември 23, 2015, 09:03:41 от RocKonoff » Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #13 -: Ноември 23, 2015, 09:08:02 »

...то ефтиното малку кофти ,че нема тракинг !



И другото нема тракинг, т.е. тракинга е само докато напусне територитята на Юнайтид Стейц, което ти е се тая. Между другото с най-евтиното стига най-бързо, и като че ли най-малко ходи на митница щото нито декларират цена отвънка на лепенката, а в швейцария прелепват друга отгоре и даже български пощи не знаят и че е от У.С.А

Не се лъжете, най-ефтиното е най-добрата опция.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!