PipeZone PipeZone
Април 28, 2024, 02:07:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Фланелки разни....  (Прочетена 7173 пъти)
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« -: Ноември 22, 2015, 01:28:37 »

 Понеже пак стана дума за клубния марчъндайз, та ето нещо по въпроса.
Някои вече го видяха в групата на клуба, въ "фейсо". Това е за хората без "сураттефтер", както казва един голям човек;

Вариант 1


и Вариант 2


Засега първия вариант печели.
Нещата са на фаза "харесване". После трябва да мислим за евентуална реализация...
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2015, 10:51:09 »

Сефте чуам за тефтер-страница на форумя ... я подскажете ! Инак вариант 2 ма радва поуече , ма бих са наконтил и с 1. Каква ше е хавата с тия одежди ?! Номера , кинти , заръчка ?!
 Усмивчица
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #2 -: Ноември 22, 2015, 02:49:00 »

А що да не напраиме и от двата варианта?

Язе съм за, ако некой ще праи пишете ме и за двата варианта. XXL
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #3 -: Ноември 22, 2015, 05:16:46 »

Екстра са и двата варианта,ще си взема обезателно като стигнем до поръчка Намигване
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #4 -: Ноември 22, 2015, 06:44:21 »

Сефте чуам за тефтер-страница на форумя ... я подскажете ! Инак вариант 2 ма радва поуече , ма бих са наконтил и с 1. Каква ше е хавата с тия одежди ?! Номера , кинти , заръчка ?!
 Усмивчица

 Значи, отговарям поред;

Всичко все още е в сферата на идеите. Аз си натресох сам тая раб'та. Ъ?

Ще помисля, дали може да се изработят и двата варианта. Но поначало не звучи добре - става некакъв разнобой, ако се съберем някъде - един таков, друг онаков....
Да изберем един.И без туй има хора, дето се цепят от колектива. а тъй пък съвсем ще станем за сеир.
Но може да се работи с два цвята фланелки - една бойна и една "парадна"!  Ухилен


Цената зависи от обема на работата /брой изделия/. Колкото повече са фланелките - толкова по-малка е цената. Доколкото става въпрос за вътрешно-клубна инициатива, ще гоним производствените цени, без печалба.

Още е неизвестен източника на текстил.... Предстои проучване.

Същото важи и за изпълнител на печата...

КАто за начало ще направим тук едно проучване за размери и брой...
« Последна редакция: Ноември 22, 2015, 07:09:14 от Вехтия » Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #5 -: Ноември 22, 2015, 07:33:24 »

Ми гот ти е инициативата кфо .. то се някой тре са самонатакова ... за да има некъф резил !  Ухилен
Последно кат си праих фанелки/2010г/ с мой си дизайн .. ми излизаха по 10 кинтя тука у Гъзората.Фанелкитте бяха "Fruit of the Loom" и бая пранета отнесоха .. текстилен печат .. още ги нося.
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #6 -: Ноември 22, 2015, 07:42:14 »

Подкрепям Вехтото за един дизайн - може по-натам да се мисли вече за коледни, "лимитед едишън" и прочее тениски. Просто щото наистина сме малко и ще стане една шарения такава, никаква... А "Fruit of the Loom" определено май са предпочитани за такива работи - евтини, добро качество и си отговарят на номерацията.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #7 -: Ноември 22, 2015, 11:50:59 »

Вехто, що не пуснеш една анкета в тази тема - кое лого предпочитаме?
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2015, 01:52:42 »

Подкрепям Вехтото за един дизайн - може по-натам да се мисли вече за коледни, "лимитед едишън" и прочее тениски. Просто щото наистина сме малко и ще стане една шарения такава, никаква... А "Fruit of the Loom" определено май са предпочитани за такива работи - евтини, добро качество и си отговарят на номерацията.
От "Fruit of the Loom" съм доволен,последната която имам от ножарския форум е от преди около три години и още не е амортизирана.От другите които споменава Ивеца в темата за предпочитания размер нямам и не мога да направя сравнение.
Активен
blubar
Jr. Member
**
Публикации: 67



« Отговор #9 -: Ноември 25, 2015, 09:39:34 »

И аз да добавя глас за Fruit of the loom - няколко такива имам от различни щампи и нито се измятат, нито се амортизират, а бая се носят. Гледам че ей тея господа хем ги продават, хем май ги и печатат - http://www.teniskinaedro.com/
Активен

Една лавина се натрупва снежинка по снежинка, усмивка по усмивка, обида по обида, жест по жест.
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!