PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 05:59:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Samuel Gawith Balkan Flake  (Прочетена 4622 пъти)
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« -: Март 09, 2016, 09:57:35 »

Преди няколко седмици взех една кутийка от Лео с желание за нещо латакиево. Това което последва след отварянето обаче, въобще не го очаквах. Пекрасен, мек, със страхотен аромат тютюн. Лично за мен, поне на първо четене, го нареждам малко след Nightcap. Върховно удоволствие на сетивата ми достави. Нямам самочувствие да съм капацитет, но ориенталци ми се струва, че няма или са малко. Това по никакъв начин не сваля качеството на тютюна, но заглавието подвежда. Естествено влажността му е ниво Samuel Gawith, така че си иска известно изсушаване. Латакията е в задоволителни количества. Определено удовлетвори потребността ми от сирийския сорт с кипърски произход. Вкусът е запленителен от първата до последната дръпка. Толкова приятно ухае, че след трошенето на флейковете ми идваше да си изпуша и пръстите, които бяха поели от аромата на тютюна Ухилен За сега на мен ми влиза в топ 5 на тютюните, но ще се наложи да изпуша още поне една кутия, за да затвърдя впечатленията си.
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #1 -: Март 09, 2016, 11:06:40 »

В Англия не са и чували за "английски смеси". Американците ги делят на "инглиш" и "балкан".
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #2 -: Март 10, 2016, 05:10:07 »

В Англия не са и чували за "английски смеси". Американците ги делят на "инглиш" и "балкан".

A не бе, там още не са им прокарали интернет.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #3 -: Март 12, 2016, 07:17:11 »

 Удри, Балкане!! Ухилен Смотан Шокиран Ухилен
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!