PipeZone PipeZone
Април 19, 2024, 04:09:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2 3 ... 10
  Изпечатай  
Автор Тема: Heavy Metal  (Прочетена 95966 пъти)
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« -: Септември 25, 2012, 08:37:00 »

Доста от нас май,че си падат по твърдата музика.Започвам темата с една разпаднала се преди 2000-та година  особено любима за мен група.Обложката е абсолютно връзваща се с нашия форум Ухилен.Албумът е 1992 или 1993 година-много силен!
http://www.youtube.com/watch?v=VlGVxbuTMQI&feature=related
Активен

Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #1 -: Септември 25, 2012, 08:52:57 »

Поредната за днес супер инициатива/тема!!!
Благодаря, Десо!
С две ръце - като упорит фен на Металика.....от самото начало (1983 г.)та до днес!!!
Помня как за първи път чух Iron Maiden на един пионерски поход....в Шумен!От едни комсомолци от горните класове!!!Оттогава минах през всякакви рокаджийски етапи - от Бон Джоуви до Сепултура!!!Дори се правих и на музикант (бас китарист)...с бандата сме били по участия даже и в зала Универсиада...на пънк фестивал...
ееееееееххххх младиниииии
Rock'n'Roll FOREVER
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #2 -: Септември 25, 2012, 09:19:49 »

Да,това е темата която липсваше.За мен винаги са вървели ръка за ръка добрата музика,тютюна и релаксиращата глътка алкохол.Десо облошката е върховна,но искам да си призная,че за пръв път слушам тази група.Обещавам да се по образовам.А аз от 27 години съм зациклил на Pink Floyd и не мога да се отърся.А ма май и не искам.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #3 -: Септември 25, 2012, 09:33:26 »

Да,това е темата която липсваше.За мен винаги са вървели ръка за ръка добрата музика,тютюна и релаксиращата глътка алкохол.Десо облошката е върховна,но искам да си призная,че за пръв път слушам тази група.Обещавам да се по образовам.А аз от 27 години съм зациклил на Pink Floyd и не мога да се отърся.А ма май и не искам.

Еми...Ummagumma....от онова Йенидже...по глътка Talisker.....звучи добре, а? Намигване
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #4 -: Септември 25, 2012, 11:58:22 »

yes
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #5 -: Септември 26, 2012, 06:24:52 »

А фъстъците къде са? Ухилен
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #6 -: Септември 26, 2012, 07:29:04 »

    Long Live Rock'n'Roll !!!

« Последна редакция: Септември 26, 2012, 07:42:29 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #7 -: Септември 26, 2012, 06:59:45 »

Zabriskie Point и Wish You Were Here-слушахме го на тъмно,като въртяхме литровка напалмова(виетнамската лимонена-помните ли я?) водка...Психоиделичен рок-действа като медитация.Велика група.Благодарско ,Калине,припомних си велики времена,места и хора,с които съм бил.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #8 -: Септември 26, 2012, 07:07:23 »

Да не кажете,че е меко-оттам се започна едно втвърдяване,че чак до    тук   !
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #9 -: Септември 26, 2012, 07:22:34 »

Да не кажете,че е меко-оттам се започна едно втвърдяване,че чак до    тук   !
Меко е, меко е, Ози!
Едно време тези дето бяха фенове на Пинк Флойд ги третирахме като хипари...аз като фен на тежката твърда артилерия, бях принуден да бъда...."таен" хипар, заради гениалността на музиката им...сега съм балансиран...въпреки, че с кеф преди няколко дни си купих и даже изслушах последния албум на Slayer-типичен предстваител на траш метъл направлението....
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #10 -: Септември 26, 2012, 08:14:33 »

 :)Е,меко е,верно.Тогава имах приятели  хипари(та до сега)-обичам да слушам понякога групите им.За това казвам,че с течение на времето нещата се втвърдиха чак до Сепултура.Най на сърце  си ми останаха Black Sabbath и  Ozzy.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #11 -: Септември 29, 2012, 07:38:50 »

Понеже зациклихме дотук....
Поздравявам феновете с един паметен концерт.....http://www.youtube.com/watch?v=1QP-SIW6iKY.....преди 21 (лелелееееееееее) години...един от пъврите първия дисбаланси на т.нар. Демокрация - Металика в Москва! Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран

Между другото за феновете на групата, преди 2 дни се навършиха 26 години от трагичната загуба на един от най-великите басисти за всички времена - Mr. Cliff Burton!
RIP!
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #12 -: Септември 29, 2012, 08:34:31 »

Жестоко!Аз от два дни съм на вълна Металика-точно заради годишнината от смъртта на Бъртън.Концерт в негова чест може да се свали безплатно от сайта на радио Зи рок.А скоро попаднах на това-брилянтен кавър на Металика  http://www.youtube.com/watch?v=82VfdU03NOo&feature=related   .Трибют в чест на Дийп Пърпъл(преиздаване на Машинхиид,като песните са кавъри от гостгрупи).
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #13 -: Септември 29, 2012, 09:07:44 »

Цефи,не забравяй,че битълсите направиха грандиозен концерт в СССР(мисля,на Червения площад).По-напред са от нас(не смятам Унгария ,Чехия и Полша,дедерейците също).Бях чел някъде,че през 1968 Бийтълс са искали да дойдат на фестивала в София,но нашите се уплашват,и отказват.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #14 -: Септември 29, 2012, 09:13:13 »

Страхотно е, Ози!Албума трибют официално излиза на 4-ти септември - http://www.metallica.com/news/20120723-news.asp!
Е можеше пък и е крайно време и нещо ново тяхно да изкарат, но феновете им сме свикнали да чакаме....силни са по паузите (Последния "магнетичен" албум е от 2008 г.), обаче пък като изкарат нещо става страшна лудница!
Албумите им стават като лулите на Корнелиус Маенц - чакаш да излезне и като излезне вече е продаден! Намигване Само дето майстора бълва произведения като луд!А тез пичове се ослушват!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!