PipeZone PipeZone
Април 29, 2024, 10:01:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18
  Изпечатай  
Автор Тема: Български клуб на лулата  (Прочетена 144856 пъти)
idon13
Newbie
*
Публикации: 38


« Отговор #225 -: Септември 25, 2014, 08:21:58 »


Сега сериозно ,
варианта на Ветхия е добър и  надпис ,,Български клуб на лулата ,, около него .

Напълно споделям!


И аз,и аз...

Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #226 -: Септември 26, 2014, 04:51:09 »

Да направен е перфектно , и аз съм за но може надпис и отгоре и отдолу , може и на латински нещо . Иначе е хубаво логото много , браво бе Вехтий , направо изби рибата със тая емблема , много е хубава .
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #227 -: Септември 26, 2014, 11:07:22 »

I koja to4no e emblemata dagoeva? Ve4e ima 1000 varianta v posta, citirajte konkretnija molja!
Активен

Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #228 -: Септември 26, 2014, 09:58:18 »

Зор....



« Последна редакция: Октомври 01, 2014, 03:06:30 от ozzy » Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #229 -: Септември 29, 2014, 07:08:17 »

 Продължаваме да копаме....







« Последна редакция: Октомври 01, 2014, 03:01:13 от ozzy » Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #230 -: Септември 30, 2014, 07:49:37 »

Много са хубави , но някак си по- ще отиват на Гражданска защита или клуб на парапланериста да речем. Губи ми се лулата в толкова цветове и заврантулки! Взирам се да открия символика за същността на нашата завера . Не знам на кого трябва да се доказваме с тия байряци и гербови символи .Еее в началото беше направил едно ретро , сивичко такова,скромничко , повече ме кефи! Иначе Вехтий , много те бива! Браво!
« Последна редакция: Септември 30, 2014, 07:52:15 от POPЕYЕ » Активен
gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #231 -: Септември 30, 2014, 10:49:28 »

Искам да споделя една идея, която може да откраднем от една друга клубна структура.
В лайънс клубовете се събират пари всяка година. Те идват от финансиране на клуба и други дейности, свързани с него.
Моята идея, ако има навити разбира се, е да съберем някакви пари (допълнително ще се разберем за това по колко точно) и с тях да купим малко повече тютюн, който остава като наличност на клуба и когато някой няма в момента, да си купува от тези клубни наличности.
Така с времето ще се получи нещо като малко магазинче, което да поддържаме и което да носи допълнителни доходи в клуба.
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #232 -: Септември 30, 2014, 12:49:42 »

Гришо, ако ми позволиш малко да дообработя концепцията.

Звучи чудесно, дори мисля, че имаше подобни предложения за кутия и пр., но както и да е.

Тъй като купуването на по-голямо количество тютюн не е особено лесно, предлагам следното:
Да направим една кутия
Да постави всеки кой, колкото може вътре (може да има минимум и максимум) в подходяща опаковка, така че да не се скапе, на доброволна основа.
Всеки, който (от създаването нататък) няма в момента тютюн ще може да си вземе като остави вътре паричната стойност, но не повече от да речем 50 или 100 грама.
Всеки следващ, който иска да остави в кутията тютюн ще си вземе парите за него.
По този начин с малко усилия от всички в началото ще можем да имаме нещо в най-лошия случай готино, от което всеки съмишленик ще може да се възползва.
Освен това всеки би могъл да остави тютюните, които в момента не иска, купил е грешно или нещо подобно и да вземе друг/и от кутията. Има опасност, разбира се, в един момент кутията да се окаже пълна с напр. Samuel Gawith, но надали...

За да пресека коментарите - винаги ще има такива, които ще оставят повече или по-малко, по-скъп или по-евтин тютюн и т.н. НО тъй като това е доброволна инициатива, редно е да се приемаме такива, каквито сме. Ако можем да бъдем достатъчно толерантни един към друг, то инициативата ще продължи. Ако не можем, то тя вероятно ще се разпадне, което не е невъзможно.

Мисля, че това звучи много добре и не е нужно да се стигне до магазинче (ще се набъркаме в какви ли не закони/забрани, а не е нужно).
Давам пример от последната сбирка (имало е и други такива).
Бях взел в мен неразпечатана кутия Irish flake с идеята да я разменя с някой за друг тютюн, защото просто ми е много силен и чак ми е неприятно да го пуша накрая. Грехота е да стои, а не вярвам много в отлежаването. На срещата Панев беше закъсал, аз му ги продадох на себестойност, просто защото той пък нямаше с какво да го размени. Просто.

Какво мислите, дали няма да стане?

Поздрави, Жоро
« Последна редакция: Септември 30, 2014, 12:58:53 от gbpipes » Активен
gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #233 -: Септември 30, 2014, 01:11:16 »

аз съм за простите неща така че и това е вариант
сетих се и се изложих Усмивчица а за точния вариант ще се разберем
а иначе жена ми ми даде цялата документация за внос на цигари и тютюн и ме заболя главата
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #234 -: Септември 30, 2014, 01:27:34 »

Мда, това звучи интересно!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #235 -: Септември 30, 2014, 02:26:36 »

аз съм за простите неща така че и това е вариант
сетих се и се изложих Усмивчица а за точния вариант ще се разберем
а иначе жена ми ми даде цялата документация за внос на цигари и тютюн и ме заболя главата

Разбирам те. И аз съм я виждал и само от гледката мисля, че вече имам трайни проблеми.....
Активен
gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #236 -: Септември 30, 2014, 02:56:23 »

ясно е, че таз идея ще се бистри много време Усмивчица докато намерим точната формула
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #237 -: Септември 30, 2014, 02:56:55 »

Продължаваме да копаме....


за второто твърдо
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #238 -: Октомври 01, 2014, 06:33:29 »

Ако измислите схемата, за начало аз влизам с 400 грама най-различни тутуни. Оня ден гледах запасите, и горе долу ми излизат толкова тия дет не съм им фен.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #239 -: Октомври 01, 2014, 08:35:36 »

 А бе, братлета!
 М'чи те, чехите са го измислили веке! Може да видите последната серия на Гец от чешко - имат си клубна никотека - рафтове с тотунь за обща потреба.
 Но възниква проблемът със помещението, което ще представлява въпросната никотека....


 А за герба - не че държа на щитове и мечове - просто следвам най-доказаната практика - трупане на материал, от който да се пръкне пилцето.
 А щитът си има смислово място в герба - защитаваме правото си на дим!! Ухилен
 Да го духат данъчните!!! Инспекторите - то же!
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!