PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 02:45:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Изпечатай  
Автор Тема: Пури  (Прочетена 59571 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #15 -: Март 21, 2013, 08:17:46 »

И за да не си мислите, че имам само едно съкровище......

« Последна редакция: Март 23, 2013, 08:24:59 от ozzy » Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #16 -: Март 21, 2013, 09:35:36 »

Или купуваш хумидор или подаряваш пури.Много са за да се справиш сам  ;)Бързо съхнат .Благородно ти завиждам !
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #17 -: Март 22, 2013, 07:48:39 »

Или купуваш хумидор или подаряваш пури.Много са за да се справиш сам  ;)Бързо съхнат .Благородно ти завиждам !

Аз нямаше да си поръчам горното, без да имам хумидор......Приключение 2 започна.....резачки, пънчове, калъфи, овлажнители, пепелници... Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Дневното меню е 2 пури и до 4 лули....опция до 3-4 цигари...
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #18 -: Март 22, 2013, 10:20:58 »

[b[/b]
Предвид, че жената по един или друг начин понася вонята от лулиците....от пурите е недопустимо и получих заповед да се махам с тея изгъзици и да си гледам работата!!!!  Ъ? Ъ? Ъ?
В тази връзка и с натрупаните запаси от 3 кутии пури (по 25 бр.).....!!!....имам задачата за кратко време (понеже нямам хумидор, а процеса на изсъхването е бурен, необуздан, кратък и неуправляем с подръчни средства) да изпуша всички натрупани наличности......което от своя страна води и до денонощен никотинов удар в солидни дози....за определено време ще мина само на пури...до ликвидиране на наличностите.....- процеса, колеги, не е лек, повярвайте ми, както и предвид наложените ограничения за обществените места, така и по процедурите и процесите по пушене в рамките на час в затворени помещения (напр. кабинета ми в офиса - колегите не могат да ме видят от дим и миризми, навън по това време е тежко и неприятно, в някои от заведенията в които тайно се пуши пурата вече си е нахалство.... и т.н.)
Не, че се оплаквам, ама....това е положението! Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Ups!! Усмивчица
« Последна редакция: Март 23, 2013, 07:58:31 от POPЕYЕ » Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #19 -: Март 24, 2013, 12:24:57 »

Някой да има мнение за Private Stock №2  -ръчно изработена,доминиканска?
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #20 -: Март 24, 2013, 11:33:41 »

Някой да има мнение за Private Stock №2  -ръчно изработена,доминиканска?

Като "новак" не мога да съм полезен......! Намигване
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #21 -: Март 25, 2013, 06:59:47 »

 :)Абе питам,колкото да съм в играта.Подариха ми я,и изглежда добра.Не знам кога ще я запаля,но ме заинтригува марката....та така.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #22 -: Март 25, 2013, 09:56:57 »

Някой да има мнение за Private Stock №2  -ръчно изработена,доминиканска?
http://www.famous-smoke.com/private+stock+no.+2+cigars/item+1596

Тук има мнения на повече от един и то компетентни пушачи на пури .Според тях Private Stock  2 / продукт на фабриката на Davidoff в Доминиканската република / е много добра за цената си пура с приятен аромат ,както за пушача , така и за околните .
« Последна редакция: Април 07, 2013, 07:02:35 от POPЕYЕ » Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #23 -: Април 11, 2013, 08:40:39 »

Фукня с партия НЕ-кубински екземпляри.....за проба и първи опит...
Карлос Тораньо, Гурка, Пердомо...
Приказката продължава...

« Последна редакция: Май 03, 2013, 08:51:25 от ozzy » Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #24 -: Април 14, 2013, 06:02:36 »

Здравей
Да  споделя ,
за да не ми изсъхват пурите и аз бях накупувал хюмидор  , разни кутии, кедрово  дърво и т,н  ,НО   най добре се съхраняват  в  фризера . Слагам пурите  в фризера на - 20 град и влагата замръзва и си остава в тях . После като ги извадиш дори и след месеци  си стоят пресни пресни , така  не изсъхват Намигване
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #25 -: Април 15, 2013, 01:35:07 »

абе Цефи, ти да не работиш цар? съвсем благородно завиждам, ама това горе на снимката е бая пара...освен ако не летиш служебно вяска седмица до куба?
май за пурите ще ми е по-сложничко да се включа хъхъ - аз предпочитам средна сила...
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #26 -: Април 15, 2013, 09:46:42 »

абе Цефи, ти да не работиш цар? съвсем благородно завиждам, ама това горе на снимката е бая пара...освен ако не летиш служебно вяска седмица до куба?
май за пурите ще ми е по-сложничко да се включа хъхъ - аз предпочитам средна сила...

Ако работих цар, нямаше да се "фукам" с горното, а щях да се гордея и да пълня до горе хумидорите.......ама на.....просто стечение на обстоятелствата - добри хора на правилното място, в точния момент...не, че оправдавам за "царските" придобивки, но това са реалностите...
Пък и това с пътуването до Куба не е гаранция за качество и цена.....видимо (в сравнение с тютюните за лули) има доста огромно количество "ментета" от пури, които се предлагат навсякъде като кубински, от фабриката директно, ръчно сгънати от кубинска девица....дрън-дрън...официалната цена в Куба не се различава значително от официалната ни "местна" с бандерол, само дето може да попаднеш на по-добре съхранявана, прясна, готова за пушене и т.н........
Засега ме кефи.....да видим докога...... Намигване
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #27 -: Април 23, 2013, 10:08:00 »

преди години открих макар и по случайност пурите и пуретите с тютюн от Суматра. ПРичината е, че на места продават така наречените "сгрешени цветове" - такива при които горния врапър или обвиващ лист не е ферментирал достатъчно, за да придобие кафеникав оттенък и е останал зелен. Съответно въпреки, че няма проблем с вътрешноста те минават за дефектни, сортират се и се продават на много добра и изгодна цена.
Та така имах възможността да си пробвам и досега намирам Суматрите за много подходящи - не са толкова силни като кубинския тютюн и подобията му. Имат много по мек вкус, по леки са и въпреки, че не губят от пурения си тютюнев аромат притежават в допълнение една лека сладост, която бих описал като лек нюанс на хубав зелен чай /без захар!/.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #28 -: Октомври 26, 2013, 07:59:39 »

Красавици....
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #29 -: Октомври 27, 2013, 09:43:09 »

ммммммммммм, вкусотия? Ухилен
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!