PipeZone PipeZone
Юни 16, 2024, 01:46:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17
  Изпечатай  
Автор Тема: the razors edge  (Прочетена 175843 пъти)
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #135 -: Юни 10, 2014, 10:22:52 »

Навремето , сега били най ниско от всички , значи хората хич не били от тех доволни .
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #136 -: Юни 24, 2014, 04:53:59 »

Това са бръсначите ми , каиши , купички , четки , стипца , камъни и т.н. И някой от Лулите , със камъните за точене , скромно , няма японски или турингийски камъни , или котикули , но вършат хубава работа . Най финния е естествен над 8000 грит , невероятен .
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #137 -: Юни 24, 2014, 09:33:29 »

Руско, всичко хубаво, ама се не види - оправи ги тея снимки, много са малки!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #138 -: Юни 25, 2014, 05:14:39 »

Пине , ами такива приема системата 172 байта ли нещо , такова . Да бях хакер да ги оправя . Ама аз със железа и тръби работя .И аз съм ги качил , щото в офф- роуда не става там трябва да са нещо друго си пък .
Та тука са качени , да им се наслаждавате вие и един линк в оф - роуда , на нашия форум . Значи със моята камера такива резолючионни и във други формати , не мога да правя и тя ги прави такива , и като ги оразмеря , за да ги приеме тука , и станат като Арко сапуна надписите . Прави ги jpg  или  npg .
Значи никъде вече не ще да вземе тия снимки , ни в Продавалник , ни във никъде ,само тука . А пари за нова няма , така че слагайте очилата .
Значи да е железо , да го стръгнем и заварим и направим , ами то снимка . Оня ден бях на ръба , тая камера да я тресна в земята , ама като нема друга и ми е подарък .
Абе толкова фотографи тука , я кажете нещо бе , на всички страшно ви излизат снимките , я не мишкувайте , помагайте .
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #139 -: Юни 25, 2014, 06:44:56 »

 Филибето, майна,

 Това е лимит за директно закачане. Ако ги метнеш във СнимкаБГ, Дропбокс, или друго подобно, от там копираш линк за споделяне и пеистваш във публикацията. Така избираш какъв да е размера на снимката, и нямаш лимит за бройка.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #140 -: Юни 25, 2014, 07:33:58 »

Ох на стари години , ще ме мъчите да уча нови номера .
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #141 -: Юни 25, 2014, 07:36:50 »

 А аз кво правя, мислиш!?

  Ухилен Шокиран
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #142 -: Юни 25, 2014, 09:04:29 »

А бе тая целата тема е перверзия. Нашите предци са оцеляли в условия на ледена епоха и мега-фауна (огромни дзверове)  и то само с помощта на остри пръчки, вие тука бръснете брадите. Е това не е ли педерастка история бе да му се не види?
Ква деградация кво чудо!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #143 -: Юни 25, 2014, 09:21:27 »

За какво точно става на въпрос? Кажи си го, не се стеснявай! Ухилен
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #144 -: Юни 25, 2014, 09:56:18 »

Абе тя педераската история повеце ми прилича в случая на това  Завърти очи
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #145 -: Юни 25, 2014, 10:08:47 »

За какво точно става на въпрос? Кажи си го, не се стеснявай! Ухилен

За обезличаването на мъжкото достойнство чрез възприемане на деградирала естетика.

И понеже всека естетика е плод на някаква духовност, (без изключение) жална ни майка с това бръснене. Обръснатите лица на мъжете са индикатор за падението на западната култура налагана поголовно понастоящем.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #146 -: Юни 25, 2014, 10:40:11 »

Каква деградация бе, човек - Стоимиров ти даде пример за съвременна европейска мода и ти пак не си доволен! Бръсненето е въведено като мода в Европа от Римската империя, която е носител на висока култура. Космясали са ходели само варварите. Късната римска империя (така наречената Византия), за съжаление е доминирана от гърци, които по божията воля и умисъл са мързеливо племе и за тва са одели небръснати. А древните траки, чийто наследници сме, просто от рязане на гърла и оргии не са имали време да се обръснат. Не, че не им се е искало, просто не са смогвали! Тука фундаментално бъркаме причина и следствие и се вадят ненаучни изводи!!!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #147 -: Юни 26, 2014, 08:10:39 »

Каква деградация бе, човек - Стоимиров ти даде пример за съвременна европейска мода и ти пак не си доволен! Бръсненето е въведено като мода в Европа от Римската империя, която е носител на висока култура. Космясали са ходели само варварите. Късната римска империя (така наречената Византия), за съжаление е доминирана от гърци, които по божията воля и умисъл са мързеливо племе и за тва са одели небръснати. А древните траки, чийто наследници сме, просто от рязане на гърла и оргии не са имали време да се обръснат. Не, че не им се е искало, просто не са смогвали! Тука фундаментално бъркаме причина и следствие и се вадят ненаучни изводи!!!

Първо, нема как да сме наследници на некви траки, щото те за последен път се споменават в историята през 3-ти век преди Христа а ние  сме дошли тука през 9-ти век, (айде най-рано 8-ми). Ако чалга комплексарската история я земем за релевантна, тогава требе да признаем че македонците са наследници на.... древните македонци. Същата логика, само че те излизат по-пичове. Римската империя (в първоначалния й западен вид) е нещо деградивно и разградно. През всичките 10 000 години горе долу откакто свет светува, за първи път бръсненето се появява като педалска практика в деградивната римска империя чийто основен двигател е бездуховността, прагматизма и тоталната липса на усет към всичко красиво, метафизично т.н. Всичко квото имат е импорт от "върлите гърци". След християнизацията на имиперията, фокуса измествайки се на изток връща в римската империя красотата, духовността и нормалността така да се каже.
Бръсненето през средновековието е позабравено, за отново в най-педалския си вид да изригне през ренесанса и епохата на хуманизма. Там е началото на декадентната култура която върлува и до ден днешен. И понеже естетиката може да е свързана с възможността или по скоро невъзможността за възприятие на красотата, тя красотата е константна. Мъжа трябва да е мъж. Бог е дал окосмяване за да си личи мъж ли си жена ли си. Красотата на жената е друга, нейната роля е друга, естетиката й също е различна. Бог е съобразил и е заложил квото требе. Мъж обръснат е като гол охлюв. Нямо свидетелство за падението на човешкото естество.
Мъжа требе да е мъжествен, и да е с объркани хормони, все требе да носи символично белезите на достойнството си.  Защото символиката не касае екзистенциалното, а онтологичното. В онтологична или по-скоро есхатологична, перспектива, мъжът си остава мъж, а жената си остава жена. Брадата освен естетика е и символика. За нас наследниците на красотата на изтока, това нещо е много важно. Не можем да възприемем уродливостта на запада в целата му декаденция, това е недопустимо.
Бръснарските принадлежности си остават еклатантен пример за падналото човешко естество и за разрухата му. Няма по крещящ символ на декаденцията от бръснарските щуротии. В инструментите за мъчение от средновековието има по-красота и градивна символика отколкото в бръсначите.
Шнур за запада и естетиката му!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #148 -: Юни 26, 2014, 08:36:00 »

Eeee недейте така бе , аз заради Балканбой ,катинарче оставих , за да има мир у темата , вие сега педерастия . Кво сега , аз педераст ли съм , или кво . То те предците ни и боси са ходили и кръв са пили , ама ние сега с обувки ходим и такива неща не правим . Недейте така , сега . Значи това бръсненето си е личен избор ,не става така . Сега какво ,и подмишниците и на други места ли да не се бръснем . Та да се осмърдим , като дедите ни .
То този от Мак Барен , в едно интервю твърди че латакията , понеже притъпява обонянието , значително и затова са я пушели , за да не си усещат смрадта , на пот и т.н.
Послепис , бръснарските принадлежности , като чисто битов предмет са си претърпали еволюция и те , имат си красота , за който може да я види . А относно , средновековните инструменти за изтезаване , незнам каква красота и смисъл , може да види някой нормален човек у тях . Значи красота , може да види човек във нещо конструктивно , и полезно . Във инструмента за изтезание , не знам какво красиво , има , както примерно един хубав бръснач .
Според мен мъжа е мъж , заради постъпките си , не заради външният си вид . Сега какво , аз като съм със бирено коремче , най широк във таза и съм далече от всеприетия , мускулест външен вид за мъж , и съм педерас и не мъжествен ли . Та нали , като не се обръсна и една жена няма здравей да ми каже .
В последната ситуация , небръснат , май и от обратните нема кой да ме погледне . Значи , недейте така , с тия изводи . То много неща са се променили , от древността . И развода го е нямало , като понятие преди , Бог е създал мъжа , да е с една жена , само . И какво сега да забраним , разводите . Значи лесно , като искаш развод , убиваш жена си и си вече вдовец и по общественото мнение , си чист в очите на обществото да си вземеш друга .
Лесна работа . Абе знаех си че има нещо извратено в това мое мислене , сега като се замисля .  Завърти очи
« Последна редакция: Юни 26, 2014, 08:49:29 от rusen plovdiv » Активен
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #149 -: Юни 26, 2014, 08:50:57 »

Съдържание Опаковка
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!