PipeZone PipeZone
Април 23, 2024, 12:13:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Позьорско ли е да имаш джобен часовник?  (Прочетена 22944 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« -: Април 02, 2014, 03:07:12 »

Здравейте колеги,

От едно време насам се мисля дали да не си купа един джобен часовник на верижка. В и-бей има хубави, даже и тука в продавалника мернах некакъв ракета.

Та въпроса ми беше, много ли позьорско изглежда и дали привлича излишно внимание според вас? Не стига че с лулата хората се взъртат като в зоологическата градина, пък и като изкараш саат на верижка дали нема хептен да се пулят?

Единственото ми съображение е това, иначе ме кефи като стил, и бих си зел един.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #1 -: Април 02, 2014, 03:31:20 »

Щом те кефи като стил, то отговорът е един  ! И аз много харесвам джобни часовници ! Даже  ,едно време като ученик в гимназията  носех един , ама не съвпадал с дрес кода и директорът ми забрани да се появявам като гъзар в училище .По битаците се появяват сносни , обаче повечето са без ланец . Успех !
« Последна редакция: Април 02, 2014, 03:33:30 от POPЕYЕ » Активен
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #2 -: Април 02, 2014, 03:34:14 »

Доста позьорско ще е, освен ако не одиш постоянно с жилетка с джобче - тогава па щеше да е позьорско ако немаш  Намигване
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #3 -: Април 02, 2014, 04:08:59 »

Браво - браво ,и аз предпочитам джобните часовници , по-практични са .
Хич , не е позьорско , даже намеква за стил . Ако нямаш жилетка със джобче не се коси .
Джобния часовник пасва и на дънките , нали имат малко джобче , пък и е малко ,,железарско,, да се вижда синджирчето.

А ще се фукаш .   Ухилен  Шокиран
Активен

balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #4 -: Април 02, 2014, 04:13:25 »

То целата идея е да не се фукам, просто си кефи часовник на синджирче. Така или иначе хората са свикнали да вадат от джоба телефона и да гледат колко е часа. Аз като не нося часовник гледам на телефона. Не е по-малко практично от джобния часовник, пък джобния изглежда много хубаво и готино.

А бе ще купа един пък квото ще да става.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #5 -: Април 02, 2014, 04:16:03 »

Е така е ...
« Последна редакция: Април 11, 2014, 10:37:27 от тедо » Активен

Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #6 -: Април 02, 2014, 04:16:24 »

Джобния часовник пасва и на дънките , нали имат малко джобче
Моля моля - а запалката къде ще си носи в тоя случай?
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #7 -: Април 02, 2014, 04:20:25 »

...  Усмивчица Намигване Смотан Ухилен .... на синджирче ли е ....
« Последна редакция: Април 07, 2014, 01:40:42 от тедо » Активен

pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #8 -: Април 02, 2014, 04:46:28 »

Давай смело, аз доста дълго време (години) си бях само с джобен часовник. Ама тия Ракети, Мълнии и прочее ги мани. Земи си някоя читава Омега от проверен продавач и и направи пълно обслужване после. А малкото джобче на дънките по замисъл е именно за часовник. А синджир се намира от всяка бижутерска сергия и се преправя с малко умение.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #9 -: Април 02, 2014, 05:38:50 »

Давай смело, аз доста дълго време (години) си бях само с джобен часовник. Ама тия Ракети, Мълнии и прочее ги мани. Земи си някоя читава Омега от проверен продавач и и направи пълно обслужване после. А малкото джобче на дънките по замисъл е именно за часовник. А синджир се намира от всяка бижутерска сергия и се преправя с малко умение.

Омегата е добър вариант. И да е без капаче, ще търся такъв.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
dan_koloff
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 82


Лулата е Real Briar, вързана с медна тел...


« Отговор #10 -: Април 02, 2014, 08:12:28 »

Здравейте колеги,

От едно време насам се мисля дали да не си купа един джобен часовник на верижка. В и-бей има хубави, даже и тука в продавалника мернах некакъв ракета.

Та въпроса ми беше, много ли позьорско изглежда и дали привлича излишно внимание според вас? Не стига че с лулата хората се взъртат като в зоологическата градина, пък и като изкараш саат на верижка дали нема хептен да се пулят?

Единственото ми съображение е това, иначе ме кефи като стил, и бих си зел един.

За хората ли ще живеем, болите те х....я кой как ще те гледа, взимай си часовниче и си свиркай, аз имам от дядо ми сребърен но не го нося защото ми е спомен... Навремето, когато са бягали евреите негов приятел евреин му го е подарил...
Активен

Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote.
Benjamin Franklin
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #11 -: Април 09, 2014, 12:02:28 »

Mega jako e - s jiletka i kustm i bela riza... Az kato porastna i az taka sha se bArna
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #12 -: Април 09, 2014, 04:40:01 »

Така вижадам дрес кода на пайп смокера : брада , задължително лула , джобен часовник - ако е със жилетчица задължително часовника трябва да е с капаче , ценителите твърдят : с две капачета . Иначе желателно да е без капаче джобния часовник , ако ще е за дънки .
Активен

POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #13 -: Април 09, 2014, 05:10:11 »

Лула може да си пушиш и по джапанки и пак да си гот  , само ,ако си убеден , че пушенето на тютюн с лула е правилния избор  . Спокойствието и самочувствието , което излъчваш се предават на околните и те те приемат като нормална даденост - ненормалник по джапанки с лула на когото му е гот  . Ако не си убеден , че пушенето с лула е нормално занимание  , то вярвай ми личи си от далеч и дори да се окичиш с мъжки дрънкулки , то пак ще изглеждаш гротескно .
« Последна редакция: Април 10, 2014, 03:57:18 от POPЕYЕ » Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #14 -: Април 09, 2014, 09:31:19 »

Лула може да си пушиш и по джапанки и пак да си гот  , само ,ако си убеден , че пушенето на тютюн с лула е правилния избор  . Спокойствието и самочувствието , което излъчваш се предават на околните и те те приемат като нормална даденост - ненормалник по джапанки с лула на когото му е гот  . Ако не си убеден , че пушенето с лула е нормално занимание  , то вярвай ми личи си от далеч и дори да се окичиш с мъжки дрънкулки , то пак ще изглеждаш гротесктно .

Абсолютно точно казано. Парвенющината веднага се набива на очи.Винаги си личи,когато нещо е част от идентичността ти.Било пушенето на лула или пура,джобен часовник,екстравагантна прическа или дрехи,абе каквото се сетите.Лекотата и класата(тук не става въпрос за някакъв особен социален статус),с която се представят нехарактерни за околните неща,говорят за самобитността на индивида.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!