PipeZone PipeZone
Март 28, 2024, 04:41:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес си купих......  (Прочетена 105481 пъти)
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #60 -: Октомври 02, 2015, 03:55:17 »

Да бе цял месец лято, то в началото на юли още снега не се е стопил.  Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #61 -: Октомври 05, 2015, 01:39:31 »

Чочо , Ти яко си заредил селара , май а .
Леле цела кутия Бест Браун , леле и тоя трипъл плей , малииии.
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #62 -: Октомври 05, 2015, 03:05:11 »

Правим к'вото можем, знаеш как е.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #63 -: Октомври 05, 2015, 03:20:44 »

Се си мисля дали нема да е удачно да се поръча от смокинпайпс Аранго Балкан Суприм 5 лбс. (2 кила и 250 грама) за некакви никакви пари. Сметах тука че с 67 долара шипинг и едни 50 лева за туй онуй (разбира се за какво иде реч), 50 грама излизат около 8 лева.
Чуда се, и не мога да зема решение въобще. А тутунеца го дават страотен направо из ривютата.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #64 -: Октомври 05, 2015, 04:03:54 »

Като цена е супер, но колко време ще го пушиш докато ти писне? Това е много добър вариант да си го разделят 5 човека да речем. Намигване
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #65 -: Октомври 05, 2015, 04:15:50 »

С мойте темпове на пушене мога да се включа за некви си 200-250 грама.
Активен

Gruev
Jr. Member
**
Публикации: 77



Ел. поща
« Отговор #66 -: Октомври 05, 2015, 05:30:06 »

Ако решиш да го поръчваш и ти идва много като количество, брой ме с половин кило и мен.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #67 -: Октомври 05, 2015, 07:30:27 »

Начи напраих следното.

Тъй като единствения инглиш освен 965 на Дънхил с кавендиш който имам е един на Табак Шерман 536, благодарение на един пич когото много ценя и уважавам, отворих него.
В на Аранго балкана, дават кавендиша че не се усеща въобще, така че ако тоя легне, тоя на Аранго със сигурнос тъй като кавендиша там е много по-малко.
До 5-6 лули ще съм зел решение, ще пиша тука и после кой колкото си поиска, нема да тураме никаква наценка отгоре.


За сега не мога да спра да го душа, щото е ебаси кефа тоя табак шерман.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #68 -: Октомври 05, 2015, 08:14:21 »

Колега, не го знам тоя Табак Шерман какво има в него, но Аранго го дават с Black Cavendish, което на мен лично ми крещи в ухото - ВАНИЛА И ШОКОЛАД. Ядосан Ядосан Аз лично припалвам ароматици от време на време, но харесвам алкохолни миризми, а не на кекс, палачинки и всякакви други сладки, но това са само лични предпочитания.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #69 -: Октомври 05, 2015, 08:26:05 »

Колега, не бъркай датски тип кевъндиш с ингилизки такъв, има голяма разлика - втория е неароматизиран. Между другото, некой пробвал ли е това: http://www.tobaccoreviews.com/blend/9552/peterson-wild-atlantic Peterson Wild Atlantic? За сега го има само в щатско и при Джеймс Фокс, ма на последните цените са битер английските...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #70 -: Октомври 05, 2015, 08:35:34 »

Може и да греша, но не беше ли Brown Cavendish неароматизирания?
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #71 -: Октомври 05, 2015, 08:54:43 »

Класическият английски май е черен, неароматизиран, правен от тъмна вирджиния. Поне така съм чел, па и такъв съм намирал в смеските.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #72 -: Октомври 05, 2015, 09:03:26 »

Колега, не го знам тоя Табак Шерман какво има в него, но Аранго го дават с Black Cavendish, което на мен лично ми крещи в ухото - ВАНИЛА И ШОКОЛАД. Ядосан Ядосан Аз лично припалвам ароматици от време на време, но харесвам алкохолни миризми, а не на кекс, палачинки и всякакви други сладки, но това са само лични предпочитания.

Да ти кажа, черния кавендиш като е в конбинация с латакия и ориентал, дава една особенна нотка.
В дънхил my mixture 965 изобилства яко. На мен обаче там ми аресва кавендиша, даже и в тоя Табак Шерман ми хареса.

Във ваперите като го наръгат и преебават всичко. В на Давидоф медальоните го има, в на Питер Стокебие бичите очи го има, в Марлин Флейка на Ратрейс го има, и насекъде осира яко и вирджинията и перика.

Пушил съм и други ингилизи с кавендиш, освен в 965 на дънхил и табак шерман, другаде е слаба ракия, средна до калпава работа.
В тия два обаче дава некаква нотка която е хубава. Особенно в тоя Табак Шерман който е доста мек, гладък и закръглен, но пък силничък тутун. Некак изискан му идва, аристократичен един вит, на мене много ми хареса ако ще сме честни.
В 965 пък също играе с ориенталните некаква особенна игра и тоя на моменти те хвърля в тъча, друг път само дразни.
В на Арангото Балкана казват из ривютата че въобще не го усещали, а най-много усещали ориенталците. Ако е така, със сигурнос ще е ок за еври дей смоук. По-евтино нещо не моем да измислим което да го пафкаш по цел ден и да си се кефиш отгоре на сичко.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #73 -: Октомври 05, 2015, 09:22:14 »

Аз в My mixture 965 ванила не усещам и го харесвам много, но знам също че не съм с перфектен нос и има много миризми, които не мога да ги определя вообще. А бе няма чак толкова да го тъним я, като ми хареса нещо си го пуша.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Gruev
Jr. Member
**
Публикации: 77



Ел. поща
« Отговор #74 -: Октомври 05, 2015, 09:59:38 »

Начи напраих следното.

Тъй като единствения инглиш освен 965 на Дънхил с кавендиш който имам е един на Табак Шерман 536, благодарение на един пич когото много ценя и уважавам, отворих него.
В на Аранго балкана, дават кавендиша че не се усеща въобще, така че ако тоя легне, тоя на Аранго със сигурнос тъй като кавендиша там е много по-малко.
До 5-6 лули ще съм зел решение, ще пиша тука и после кой колкото си поиска, нема да тураме никаква наценка отгоре.


За сега не мога да спра да го душа, щото е ебаси кефа тоя табак шерман.

Аз понеже нямам натрупан стаж и експириънс, а увлечението ми по балканските/инглиш смески е повече от сигурно, какъвто и чувал с такава смес да решиш да поръчаш, се включвам. Баси дългото изречение се получи  Смотан
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!