PipeZone PipeZone
Април 26, 2024, 10:44:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес си купих......  (Прочетена 105957 пъти)
Kai Ren
Newbie
*
Пол: Мъж
Публикации: 20


Ел. поща
« Отговор #75 -: Октомври 05, 2015, 10:30:23 »



Аз понеже нямам натрупан стаж и експириънс, а увлечението ми по балканските/инглиш смески е повече от сигурно, какъвто и чувал с такава смес да решиш да поръчаш, се включвам. Баси дългото изречение се получи  Смотан

Ама точно същото исках и аз да кажа , но колегата има повече дар слово Усмивчица
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #76 -: Октомври 06, 2015, 05:17:36 »

Класическият английски май е черен, неароматизиран, правен от тъмна вирджиния. Поне така съм чел, па и такъв съм намирал в смеските.

Ще се окажеш много прав за кавендиша, щото тая вечер проверих - инглиша дето го пуша на работа е с черен кавендиш и няма и следа от сладкарската индустрия. Ето за това говоря:

http://www.4noggins.com/4-noggins-OWLS-HEAD.aspx

Заблудата ми идва от една покупка от първото ми посещение в щатите преди 12 години  някъде. Тогава се изживявах като "блендер" и накупих по стотина грама от доста видове: няколко вирджинии, кентъки, измир, перик, латакия и заедно с другите и блак кавендиш. Та за тоя кавендиш става дума - още си стои и няма изгледи да не продължи да ейджва, отврат голяма. Мислел съм да го изсуша хубаво на слънце и да го пробутам на жената като подправка за кекс.  Ухилен
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #77 -: Октомври 14, 2015, 11:38:17 »

Покрай една скорошна поръчка,воден от любопитство и носталгия,поръчах и тези класически тютюнчета.
Някои може да ме разпнат,но...Трябва да се пробват нещата,пушени от предните поколения лулари. Ухилен

Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #78 -: Ноември 12, 2015, 11:58:56 »

Ето нещо ново, щото темата взе да замира.


Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« Отговор #79 -: Ноември 24, 2015, 01:19:47 »

Хайде и аз да се похваля с току-що пристигналата ми пратка от annonces.de. Най-накрая и аз си направих регистрация в анонса и реших да тествам системата с кредитната карта на жена ми Ухилен . Поръчката пристигна за 5 дена. Двете пуретки са подарък от Лотър. Цената им от бандерола е 50 евроцента. Не са скъпи, но жестът ме изкефи. Артизан бленда, го повтарям като поръчка, но другите тютюни са нови за мен. И сега съм изпаднал в 5-лемие кой бандерол да скъсам първи  Смотан

« Последна редакция: Декември 03, 2015, 06:52:28 от ozzy » Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #80 -: Ноември 24, 2015, 04:13:17 »

Ха честито! Гледайки времето навънка, Скуадрон Лидера ще да е моят избор.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« Отговор #81 -: Ноември 24, 2015, 04:29:24 »

Добре Бобка, доверявам ти се напълно. Първата лула ще е за твое здраве...
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #82 -: Ноември 24, 2015, 04:47:21 »

Еееее, еееее... Ами ако не ти хареса?  Усмивчица
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #83 -: Декември 03, 2015, 12:06:36 »




Дядо Коледа започна от рано с подаръците.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #84 -: Декември 03, 2015, 09:38:32 »

Е това е приказка. Освен черния хх който не го коментираме, другото е да паднеш на гъза.

А бе вие отвъд атлантика знаете какво се пуши.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #85 -: Декември 03, 2015, 03:47:21 »

Колега, ако ти предстои междуконтинентален полет и знаеш, че в следващите 9 часа няма как да запалиш, въжето тогава е незаменим тютюн. От другите само Айриш флейка не съм го пушил. Всъщност нищо от Питърсън не съм пушил, но реших един след друг да опитвам, ако стават разбира се.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #86 -: Декември 03, 2015, 06:50:51 »

Чочо,много си слушал. Ухилен
« Последна редакция: Декември 04, 2015, 07:11:42 от kalin andreev » Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #87 -: Декември 03, 2015, 09:29:50 »

Колега, ако ти предстои междуконтинентален полет и знаеш, че в следващите 9 часа няма как да запалиш, въжето тогава е незаменим тютюн. От другите само Айриш флейка не съм го пушил. Всъщност нищо от Питърсън не съм пушил, но реших един след друг да опитвам, ако стават разбира се.

Колега, мен това въже ме хвърли в тъча. За малко щех да умра от половин лула. Мани че мирише на скара, и докато го пушиш контемплативно се опитваш да различиш нюанси на пилешко шишче, вратна пържола и плескавица, след половин лула почва да ти се вие свет, пребледняваш, облива те пот и ако не легнеш почва тавана да се върти и ако имаш късмет нема да си изблюеш червата. Това е никотинова бонба, и аз си признавам че не съм толкова кораво копеле за да удържа.

А иначе айриш флейка е един достоен заместител на ХХ въжето, разбира се една идея е по-слаб на никотин, но колкото да не припаднеш само, след пушенето му поне 6 часа си ток и жица и не ти се пуши.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« Отговор #88 -: Декември 03, 2015, 10:24:02 »

Джак книфе-то е интересен и вкусен тютюн, но ми идва бая никотинов. Една лула я пуша на три паузи. След него ескадрончето примерно не го усещам...идва ми като глътка свеж въздух. Дали има хора, които целодневно могат да пушат яко никотинови смеси?
« Последна редакция: Декември 04, 2015, 08:49:14 от Pana » Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #89 -: Декември 03, 2015, 11:10:34 »

Аз си ги уважавам много яките тутуни, но ги пуша само по специални поводи. Като гореспоменатия например или като ще ходя на гости или пък като ще ходим с приятели на ресторант. Така се спасявам да не излизам да пуша цигари. Средно ми се случва веднъж седмично, но има и изключения. На Гавид 1792 флейка лятото го бях подпукал всеки ден.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!