PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 06:56:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: www.tobaccoonline.co.uk  (Прочетена 19746 пъти)
blubar
Jr. Member
**
Публикации: 67



« -: Април 24, 2014, 12:36:49 »

Някой да си е пазарувал от тез момци - http://www.tobaccoonline.co.uk/
Цените са доста прилични, избора също е впечатляващ. Само няма инфо къде всъщност са, как стават доставките и тн. Изглежда да имат депо в Испания, но то е с отделен сайт и доста по-оскъден избор.



Накратко, файда йок, по-добре 4noggins и smokingpipes. Цитирам отговора на www.tobaccoonline.co.uk:

Цитат
Shipments from USA- discrete – no extra taxes upon delivery are due to be paid.
 
Shipping US post.
 
Shipping fee standard- 21.60 after 10% discounts- we will provide yu with the total due before you pay ( after you place the order).
 
The shipping fee might be less if you mix free shipping items with other.
« Последна редакция: Април 27, 2014, 09:08:38 от blubar » Активен

Една лавина се натрупва снежинка по снежинка, усмивка по усмивка, обида по обида, жест по жест.
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #1 -: Април 24, 2014, 01:00:45 »

Ами аз сравних цените, и са почти двойно от тия в смокингпайпс.

83.8 лева излиза един 8 унц. тутун на GL Pease, същия в смокингпайпс е 45.2 лева. Като и на двете места имаш доставка.

Не знам дали си струва човек да пазарува от там.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
blubar
Jr. Member
**
Публикации: 67



« Отговор #2 -: Април 25, 2014, 09:24:02 »

Ами аз сравних цените, и са почти двойно от тия в смокингпайпс.

83.8 лева излиза един 8 унц. тутун на GL Pease, същия в смокингпайпс е 45.2 лева. Като и на двете места имаш доставка.

Не знам дали си струва човек да пазарува от там.

Хич не споря за това - отвъд океана цените са неприлично прилични. Аз сравнявам с Ойропейските сайтове, че колкото и да са по-скъпи тутуните на стария континент, близките срещи със служители на агенция митници са безценни.
Активен

Една лавина се натрупва снежинка по снежинка, усмивка по усмивка, обида по обида, жест по жест.
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #3 -: Април 25, 2014, 09:55:57 »

Kolegi,tozi sait ima dva filiala-ispanski i v USA.Az sym porychval ot Ispania-tam ima minimalni broiki ot vid tutun.Paketirani sa po 3 ili 5 broiki.Ot shtatite/tam se predlagat amerikanskite marki/-shte ima problem s mitnicata.Dosta gi vyrtiah,dokato si priznaiat,che shipinga e ot tam.za nalichnostite v ispanskia filial shte pysna link po-kysno.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #4 -: Април 25, 2014, 09:56:31 »

Ами аз сравних цените, и са почти двойно от тия в смокингпайпс.

83.8 лева излиза един 8 унц. тутун на GL Pease, същия в смокингпайпс е 45.2 лева. Като и на двете места имаш доставка.

Не знам дали си струва човек да пазарува от там.

Хич не споря за това - отвъд океана цените са неприлично прилични. Аз сравнявам с Ойропейските сайтове, че колкото и да са по-скъпи тутуните на стария континент, близките срещи със служители на агенция митници са безценни.

Е па язе съм сравнявал колко ми е излизало, дънхилите най-скъпо са ми излизали с доставка и рушвети на митница 17 лева. В тоя сайт без доставка излизат 21 лева.
На митницата у СФ работат хубави какички и чичковци които срещу 20 лева ти бият печат и си ходиш по-живо по-здраво. Не знам защо всички толкова се вълнуват от тая митница. И там хора работят, и те семейства хранят. 20 кинта са си 20 кинта, хем той доволен, хем ти доволен.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #5 -: Април 25, 2014, 10:02:28 »

V Sofia moje,no v Burgas dvete dami v mitnicata sa kato dobermani. Тъжен
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #6 -: Април 25, 2014, 10:12:14 »

Ми щото примерно, на мене ми е по-приятно да си получа пратката от куриер на ДХЛ, а не да ходя до вмирисаната им пощенска станция на Централна Гара и да си губя времето с глупости...

Предполагам, това трябва да е адреса на испанския филиал: http://spain.tobaccoonline.co.uk/
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #7 -: Април 25, 2014, 10:14:31 »

Ми в Бургас като не може , през София , на името на некой колега ,и през Еконт за Бургас .
А най хубаво е като Сократ - комбинираме се по двама , по трима и намираме некой приятел или роднина в Сащ и над 100 долара фрии шипинг до адрес в сащ и оттам колет до бачо Киро - пощенски клон , като подарък , без наложени платежи, стойности и описание на стоката . Чорапи и фланели . Като книги и 3 буркана с пастърма .
Домашна пратка .  Намигване Завърти очи Завърти очи Завърти очи Целувчица
Активен
blubar
Jr. Member
**
Публикации: 67



« Отговор #8 -: Април 25, 2014, 10:19:09 »

Предполагам, това трябва да е адреса на испанския филиал: http://spain.tobaccoonline.co.uk/

Мда, видях го испанския склад но там предлагането е много свито - йок Григор, йок Жабок. Драснах им един мейл, да видим какво ще обяснят за доставките.

@balkan boy - това с рушветите е криво решение на още по-крив проблем. То един път е предостатъчно да се нахендриш на родолюбива лелка дето е решила, че а е пуснала твоята пратка без да оформи нужните документи и такси, а е помогнала на американците да ни превземат. А и губенето на време в ходене до прекрасния им офис си е губене както на пари, така и на настроение.
Активен

Една лавина се натрупва снежинка по снежинка, усмивка по усмивка, обида по обида, жест по жест.
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #9 -: Април 25, 2014, 10:27:24 »



Предполагам, това трябва да е адреса на испанския филиал: http://spain.tobaccoonline.co.uk/
[/quote]

Da,tova e adresa,no cenite veche ne sa taka atraktivni,kakto predi 3-4 godini.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #10 -: Април 25, 2014, 10:41:23 »

Внимавайте с подаръците от САЩ, че на мен така искаха да ми обмитят и дедесират един колет от брат ми, отбелязан като подарък. Просто беше сравнително тежък и те решили, да земат па да си поискат таксите... Викат ми (по телефона) - Донесете фактурата за стоката. Аз отговарям - Ква фактура бе, това е подарък от моя брат - вижте какво пише на товарителницата. Те - Нищо, вие елате и ще се разбереме на място... 20 лв по-късно колета беше в моите ръце.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #11 -: Април 25, 2014, 11:08:33 »



@balkan boy - това с рушветите е криво решение на още по-крив проблем. То един път е предостатъчно да се нахендриш на родолюбива лелка дето е решила, че а е пуснала твоята пратка без да оформи нужните документи и такси, а е помогнала на американците да ни превземат. А и губенето на време в ходене до прекрасния им офис си е губене както на пари, така и на настроение.


Това с родолюбивата лелка е нереален сценарий. Такива нема, познавам ги всичките които работат там, и понеже съм много чест гост, и те ме познават много добре.

Нафтата от Хаджи Димитър до офиса им не е повече от 2 лева, целата процедура трае половин час.

Една и съща пратка от ойропейските страни и от отвъд океана разликата е 120 лева.   
Е па за 120 лева че идем до митницата, ще си изхарчим половин час от живота, ще си поговорим с моите хора там, ще изпия едно кафе, ще си зема хубавите (и евтини тутунчета) и ще съм минимум 100 лева напреде.

Че ДХЛ ще ми го донесе у офиса пакета, голем праз 100 кинта за тая услуга са много. И плюс, на моите тутуни не пише Раухен кан Тодлих Зайн или Фумар пуеде матар с големи черни букви като на цигарите.

Ама секи си прави сметката за себе си де, кой квото го кефи, кеф ти Виена, кеф ти Каиро Усмивчица
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #12 -: Април 25, 2014, 11:20:18 »

П.С. да не говорим че ойро-предлагането е мижаво и на сбирките като отидем, хората не били пушили МакКлеланд никога, а пушат от сто години. И все едни и същи неща, Петерсон, Раттрейс и още две-три.

Падне ли дума за Корнел и Дил, половината не са чули. Е па мое ли такова нещо бе да му се не види, това си е чист хендикап.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #13 -: Април 25, 2014, 12:42:40 »

Тук сте най-актуални - последно има ли среща днес или не?
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #14 -: Април 25, 2014, 12:49:53 »

Тук сте най-актуални - последно има ли среща днес или не?


Нема.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!