PipeZone PipeZone
Април 29, 2024, 08:35:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Песъкоструени лули  (Прочетена 34720 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« -: Юли 17, 2014, 03:18:40 »

Крада тема (и снимка) от един американски форум - песъкоструени лули. Мене лично много ме радват, даже ги предпочитам пред редица гладки "финиши". Е, освен некоя засукана хубавица с перфектен прав фладър, или пък "пламъци", ама тва си е в реда на изневярата... Човещинка. Слагам тука едно крадено фото на лула на Тревър Талберт - лулата ми е много грозна, ама пък "текстурата" ме грабна много. Та дайте некоя и друга снимка на ваши "бластове" дето смятате, че са хубави... Аз ще пробвам по-късно да снимам от мойте грозотии.

Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #1 -: Юли 17, 2014, 05:05:52 »

Според мене Гец прави най-хубавите бластове, (и като финиш въобще) от всички които съм виждал.  Мен лично ме кефят фините бластове тип ръжда (ауспух на 40 годишен трактор).
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #2 -: Юли 17, 2014, 05:13:51 »

Е това точно може да се уреди , за 40 годишния ауспух , де ама да няма гаден вкус на нафта. Завърти очи
Ха определено на мен ми харесват дълбоки финиши , първо рустиковани , и после духнати , и то продължително , като коралов риф. Стогодишна ерозия ха ха ха .
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Юли 18, 2014, 03:54:49 »

Blast4e. http://www.getzpipes.com/June_july2014/ancechim.jpg
Активен

rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #4 -: Юли 18, 2014, 05:59:55 »

Леле свят ми се зави от слънцето , значи правиш лулата и я пъхаш във ауспуха на 40 годишен трактор да си хване мая от финиша , така ли  Ъ? Завърти очи Плезещ се
Прекрасна лула , Гец наистина .
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #5 -: Юли 18, 2014, 10:08:53 »

Абе Гец, много зеленясал тоя мундщук бе - кво е тва нещо!? Намигване
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #6 -: Юли 19, 2014, 06:52:46 »

Гец-респект,човеко!Това е моя тип лула.Страхотна изработка.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #7 -: Юли 19, 2014, 09:37:51 »

Ето някои от моите грозотии: Barber B-line (Parker) & Stanwell 199 Featherweight (с нов мундщук)


« Последна редакция: Юли 19, 2014, 09:47:08 от pinhead » Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: Юли 19, 2014, 01:00:12 »

Пинхед, тва е вносен немски кимберленд, спицялну го препикават периодично през 46 часа в продължение на 4 години да хване тоя оттенък.... Ухилен
Активен

Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #9 -: Юли 19, 2014, 06:55:52 »

Пинхед, тва е вносен немски кимберленд, спицялну го препикават периодично през 46 часа в продължение на 4 години да хване тоя оттенък.... Ухилен

Аз пък си мислех, че работиш само с натурални български продукти......Язък!  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Прекрасна лулица - свалям капа!.... въпреки, че съм фен на по-дълбокото и релефно песъкоструене....!
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #10 -: Юли 19, 2014, 07:13:49 »

Цитат
Пинхед, тва е вносен немски кимберленд, спицялну го препикават периодично през 46 часа в продължение на 4 години да хване тоя оттенък.... Ухилен

Оти им е слаба маята , ако беше у нашия край значи най хубавия къмберлан маааксимум 1 год го пик..е.
Не знам ама напоследък се хващам , че пуша главно вапери и то само във прави лули , бентовете седят ей така .
Открих си голямата любов , нещо като на ГЕЦ тая лула .
Пине много готина еправата блула ,  Стануела , защо се казва Федърлайт  понеже е много лек модел ли . Много е хубава . Скоро ще снимам и аз моята скромна колекция от 30 40 бр. със новите 10 Стануела муха ха ха .
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #11 -: Юли 19, 2014, 10:31:57 »

Руско, фидъуейт са баш леките (и дребни) лули на Стануел.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #12 -: Юли 20, 2014, 07:31:09 »

Усетих по името , ама аз да си питам , то със питане нали знаеш хората и жени си намират ха ха ха

http://www.alpascia.com/pipes/d/LAnatra-189-i27991x2.html

ей тоя бласт ми харесва на мен тип 120 години под дъжда и ветера във руслото на потока . Ерозия бате .Обаче ей тая комбинация от рустикация и бласт ме кефи най много

http://www.pipemakersforum.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=3493
или лула номер 2
http://imgur.com/gallery/XYBCN
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Юли 21, 2014, 12:56:18 »

Ponjakoga grubija blast prosto e izli6en. Az ostanah mnogo dovolen ot tija, delikaten blast, i pak vsi4ko se vizda. Pitaha me 6to ne gi napravja po-relefni, ama ot edna strana po4va da bjaga formata, ot druga i taka vsi4ko se vizda. Vupros na vkus. http://www.getzpipes.com/June_july2014/night_day.jpg
Активен

POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #14 -: Юли 21, 2014, 02:49:59 »

По-надолу съм постнал мои сандбластвани лули без претенция за върхово качество на лулите и снимките . .Надявам се и другите колеги да се престрашат и пуснат още някое и друго фото, ще е интересно за всички !
 Savinelli Corallo di Mare Punto Oro KS 111 Italy .
« Последна редакция: Юли 21, 2014, 04:13:57 от POPЕYЕ » Активен
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!