PipeZone PipeZone
Април 29, 2024, 02:15:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Песъкоструени лули  (Прочетена 34715 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #30 -: Юли 24, 2014, 11:14:17 »

Това е чиста апофатика баце.

Иам ама ги не показвам за да е по-интерсно.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #31 -: Юли 25, 2014, 06:42:06 »

Добре го каза,Пине-сигурно им е неудобно от чичко Дънхил.Той е забил колчето,та след това-равнис,мирно -по него  Ухилен
Аз ще кача снимки,ама прегледа на по хиляда и двеста,триста кандидат регистрации направо ми яде времето... Тъжен
Между другото,правих инвентаризация,и се сетих за нещо,което ти бях обещал,Пине.Виж на лични.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #32 -: Юли 25, 2014, 09:33:39 »

Добре ве Ухилен! Просто се пофуках със Савинелито и Лоренцото ! И се казва Мастика ,а не Мистика  ,пине  Намигване!
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #33 -: Юли 25, 2014, 02:26:41 »

Това е чиста апофатика баце.

Иам ама ги не показвам за да е по-интерсно.

Или по-скоро имаш, ама отричаш съществуването им като цяло... А мистицизма на мастиката е отделна тема, заслужаваща научен труд. Викам, Балкан Бой, кат форумен философ да излезе със становище по темата.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #34 -: Юли 25, 2014, 03:37:23 »

Това е чиста апофатика баце.

Иам ама ги не показвам за да е по-интерсно.

Или по-скоро имаш, ама отричаш съществуването им като цяло... А мистицизма на мастиката е отделна тема, заслужаваща научен труд. Викам, Балкан Бой, кат форумен философ да излезе със становище по темата.

Следвайки мистическия опит на изтока, и символизма и апофатиката на псевдо-Дионисий Ареопагит, можем да направим един обзор на темата, но то изизква известна доза контемплация, с цел обхващане на целия дискурс колкото е възможно с апофатическия подход без да се навлиза в схоластика рационализъм и словесна инфлация (демек да не се обясняваме) , тъй като ноумен-ът не се съзерцава чувствено а само умозрително.
И по тая тема, докато развием диспута за Мистическите измерения на мастиката, предлагам следната композиция:

https://www.youtube.com/watch?v=7K-rJDRTPDM

И никва Преслава с лубеници да не ми споменавате!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #35 -: Юли 25, 2014, 04:26:29 »

Понеже мнозинство тук сме материалистични консуматори, вперили жаден поглед в псевдо-културата на Запада, този вариант ми се струва по-удачен:
http://www.youtube.com/watch?v=xjs7SpI6gC0

Плюс едно "тунинговано" Пунто Оро:

Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #36 -: Юли 26, 2014, 05:46:22 »

Хубави работи показвате,радвам им се Усмивчица
Поради липса на фото в момента не мога да покажа единствената рустикована лулица която притежавам но се надявам скоро и това да стане Намигване






[/quote]

Следвайки мистическия опит на изтока, и символизма и апофатиката на псевдо-Дионисий Ареопагит, можем да направим един обзор на темата, но то изизква известна доза контемплация, с цел обхващане на целия дискурс колкото е възможно с апофатическия подход без да се навлиза в схоластика рационализъм и словесна инфлация (демек да не се обясняваме) , тъй като ноумен-ът не се съзерцава чувствено а само умозрително.
И по тая тема, докато развием диспута за Мистическите измерения на мастиката, предлагам следната композиция:

https://www.youtube.com/watch?v=7K-rJDRTPDM

И никва Преслава с лубеници да не ми споменавате!
[/quote]
Това пък последното докато го прочета и схвана се почуствах зашеметен все едно че вече съм си употребил вечерната доза мастика Завърти очи
Активен
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #37 -: Юли 29, 2014, 08:17:04 »

Ето и моята,Danske club 11.

Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #38 -: Юли 30, 2014, 08:52:10 »

Хубав "бласт", ама пусти великодатски шовинизъм...  Ухилен Намигване
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #39 -: Юли 31, 2014, 09:57:59 »

Тва си е чист Стануел Елевънь!
Активен

POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #40 -: Август 01, 2014, 08:42:30 »

Ники, вече ме е яд , че не я взех аз. Ухилен А и с тази аранжировка..... Намигване
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #41 -: Август 01, 2014, 10:47:53 »

Тва си е чист Стануел Елевънь!

Иуевън е със сигурност, ама не е много чист, честно казано  Ухилен
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #42 -: Август 01, 2014, 01:10:33 »

Гец, епа то Данске Клуб си е Стануел бе - "секънд" линия. А той Стоимиров така ги обича - патиниранки (мърлявки)... Ухилен
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #43 -: Август 01, 2014, 02:05:13 »

Та я ме открехнете точно каква е лулата...аз гледам само какво пише на нея,дали ми харесва и най важното да пуши добре Смотан
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #44 -: Август 01, 2014, 03:28:56 »

Стануел, ама има некъв дефект или песъкоструенето не им е харесало, та са я писали "Данске Клуб". А №11 е много популярен техен модел. Сега, под "дефект" разбирай, че нещо не ги е изкефил бласта датчаните, а не че лулата е дефектна.

P.S. Мене такъв "прото-бласт", в стил стар Дънхил, много ме радва. Като басет е - грозно, грозно, та чак симпатично!
« Последна редакция: Август 01, 2014, 05:10:29 от pinhead » Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!