PipeZone PipeZone
Април 24, 2024, 11:30:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2 3 ... 14
  Изпечатай  
Автор Тема: Да споделя и аз  (Прочетена 115684 пъти)
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« -: Декември 26, 2014, 05:36:07 »

От както се научих да качвам  снимки, нямам спирачки.
Ето и част от моите лули и драстично началелите ми запаси.









« Последна редакция: Декември 27, 2014, 07:57:43 от ozzy » Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #1 -: Декември 26, 2014, 05:42:36 »

Ако продължа с виното, до полунощ може да си направя и профил във фейсбук и утре да умра от срам.
Активен
Валентин Атанасов
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 125



Ел. поща
« Отговор #2 -: Декември 26, 2014, 05:44:12 »

Благородно завиждам. Чудна колекция
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #3 -: Декември 26, 2014, 05:51:28 »

Нищо за завиждане няма Вальо.Повече от 10 си е жива лакомия, ама какво да правиш, краста...
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #4 -: Декември 26, 2014, 05:55:51 »

Нищо за завиждане няма Вальо.Повече от 10 си е жива лакомия, ама какво да правиш, краста...


Потвърждавам че за спокойно пушене са достатъчни не повече от 10 лули.  Колекционерщината е некакво некрофилско явление.

Аз съм ги докарал некъде до 70 бройки, и като ги гледам все ме подсеща на смърт. Вещоманията си е чиста форма некрофилия от секъде.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #5 -: Декември 26, 2014, 05:59:29 »

А бе то, че във всеки от нас има нещо сбъркано си е факт.Можи би пък заради това ни е хубаво при Лео.
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #6 -: Декември 26, 2014, 06:04:15 »

А Лео работи ли тази вечер? Ъ?
« Последна редакция: Декември 26, 2014, 07:19:36 от kalin andreev » Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #7 -: Декември 26, 2014, 07:20:52 »

Когато господ ходеше по земята.
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #8 -: Декември 26, 2014, 10:10:20 »

Лелиииии това Дънхил флейк и на Солани от онези благини 633 ли беше , невероятна флейка , едно от най хубавите неща , които съм опитвал , а въжетата , има ли от тях още , така като за проба ха ха ха  Завърти очи
Невероятни лули , евала ,красавици ,виждам , че и ти харесваш 1/4 и 1/2 бентовете . Браво бате Калине ,това което виждаме е на ниво , браво .
А между другото всички са луднали по тея кобове , Искам и аз от тях , ако поръчвате да се сетите за мене за няколко примерно  , най простата и обикновенна форма .
Той бате Калин ми беше пратил една , обаче срам , не срам ще си кажа запалих я със Скуадрон лидер в един вятър и аджамийската я прегорих , още първият път . От мерак , ама вече знам . Парен каша духа .  Ядосан
Снимките са ти станали много хубави , наистина .
« Последна редакция: Декември 26, 2014, 10:20:35 от rusen plovdiv » Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #9 -: Декември 26, 2014, 10:30:59 »

Руско, за съжаление нищо вече няма за опитване, но поне ще се разтърся за някой царевичак и ще ти го пратя да те зарадвам.
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #10 -: Декември 26, 2014, 10:39:24 »

Нищо за завиждане няма Вальо.Повече от 10 си е жива лакомия, ама какво да правиш, краста...


Потвърждавам че за спокойно пушене са достатъчни не повече от 10 лули.  Колекционерщината е некакво некрофилско явление.

Аз съм ги докарал некъде до 70 бройки, и като ги гледам все ме подсеща на смърт. Вещоманията си е чиста форма некрофилия от секъде.
Вие двамцата да земете, па да си траете, щото тва ако го прочете жената лошо ми се пише...  Намигване Немат си друга работа и само дивотии приказват...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #11 -: Декември 27, 2014, 12:17:30 »

Eееее, най-после! Доживяхме ! Научи се да качваш снимки . От виното е да знаеш . Ама вземи ,че ги снимай от по-близичко и то една по една.Така густото е по-голямо . Браво за колекцията ! Балкан бой е прав за бройката . И аз ги насъбрах  , но пуша с няколко само . Та кой ти е профилът във фейсбук? Ухилен
« Последна редакция: Декември 27, 2014, 12:55:21 от POPЕYЕ » Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #12 -: Декември 27, 2014, 12:50:12 »

... И аз ги насъбрах  , но пуша с няколко само .

Именно. Почваш да ги гледаш, и сега да я разпушвам ли, па ще й отпадне карнаубата, па не знам си какво, па мущука е ебонитов,  ще го направим на гъз,  и си стои се така убавата лула като експонат на некрофилските въжделения на человека да притежава. Е, по-добре да се амортизира отколкото да стои, защото вещите са да ни служат, не ние да им служим на тех. Ама колкото повече лули имаш, толкова по ти се иска да имаш а не ги пушиш.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #13 -: Декември 27, 2014, 01:03:06 »

Пуша ги наред , ама не всички ме кефят. То е като секс със селска красавица . Хубава ,ама като ти проговори и до там. А има грознички с които направо ти спира часовника . Простете за сравненията , ама в момента фъфля и като мисля.Празници.
Активен
Валентин Атанасов
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 125



Ел. поща
« Отговор #14 -: Декември 27, 2014, 07:42:58 »

Е повече от 10 ама аз имам само 4 и чакам още една след нова година. Ама сижурно до края на другата година ще ги направя поне 10.  То май и аз не знам как се слагат снимки и е крайно време да прочета как става спорен дим
 Ухилен Ухилен Ухилен
 Завърти очи
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 14
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!