PipeZone PipeZone
Април 26, 2024, 01:37:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Изпечатай  
Автор Тема: je suis пушач на лула  (Прочетена 41181 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #30 -: Януари 12, 2015, 10:08:24 »

Това театро къде го разиграват всъщност не е нито против исляма, нито за неква "свобода на словото" а си е насочено към секуларизация и репресия на християните.
Разни побеснели кучки некви фемен мемен, пуси райот алабала, и отделно тонове помия срещу християнството къде се излива на запад, е па не е случайно тая работа.

Как аджеба ще забраняват да се носи кръстче щото виждаш ли обиждало мюслитата (то се знае кой мрази кръста ама ае..) обаче видиш ли, мюсюлманите са длъжни да търпят да им се гаврят по най-гнусния начин със светиняа.

Е па аз до сега не съм видел мюсюлманин да се е обидил ако некой носи кръстче.

Последни времена са пичове, един българин наскоро осъдиха в щатите за нацистка пропаганда. Рисувал свастики човека и псувал евреите. На Джон Галиано му таковаха майката само щото се напил човека и казал на некви чифтски пачаври че обича Хитлер и евреите са гадове. Щеха да забранят "страстите христови" щото бил антисемитски филм. Пък и Мел Гибсон веднъж се напил и ги напсувал, та го натиснаха да се извинява публично като п..ка. Ако искаш кариера в Холивуд, ще целуваш там където требе.  Ако кажеш нещо против хомосексуалистите и разните извратеняци отиваш в затвора за хомофобия, на запад дори за едно "мери крисмас" може да те осъдят ако го кажеш на неподходящия човек. Хора се развеждат само защото мъжа искал жената да му сготви нещо. От телевизора те бомбардират със сериали тип "сексо и градо", и е странно момиче на 15 годинки да не е правило свирки на половината училище и да нема два аборта, постоянно в Козмополитен момичетата четат секс съвети, (вземете един козмополитен и ще се хванете за главата на какво учат момичетата) обаче а надигнеш глава, и веднага си религиозен фанатик видиш ли.  Религията требе да се преследва, а травеститите, извратеняците, циничните гаври с Господ и Богородица са свещенно право.

А народа като овце je suis-ват правото да се лигавиш и богохулстваш.  Е па да знаят че Бог поругаван не бива. Княза на тоя свет може да прави каквото си иска, ама се знае как ще свърши всичко.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
blubar
Jr. Member
**
Публикации: 67



« Отговор #31 -: Януари 12, 2015, 10:15:25 »

Чета, чета и все повече не го разбирам това с обиждането. За да ме засегне думичка, картинка или арт дивотиите на Черни, значи или съм се възприел за нещо повече от тленна прашинка, или съм позволил егото си да се "хване" за някаква идея и да я приеме за общовалидна и непреходна. Ясно ми е защо това се случва с фанатици, присвоили си ролята на праведници, ерго съдници, но ми убягва защо мислещи хора (включая в този форум) се чувстват по сходен начин.

Ползвайки примерите от темата - как точно съществуването на карикатурата със Светата Троица опошлява самото Триединство? Може би някой лицемерен епископ содомит би се изчервил и трогнал, но не виждам защо на мен би ми развалило настроението. За провокация разбирам да печатат Мохамед с бомбата в памфлетен формат и да го хвърлят в дворовете на медресетата, но това което са правили си е чисто и просто опит за изява - комерсиализирана и с опит да е скандална, но все така изява. Ако хората малко по-малко се скандализираха, нямаше да има хора които да печелят от скандали.
Активен

Една лавина се натрупва снежинка по снежинка, усмивка по усмивка, обида по обида, жест по жест.
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #32 -: Януари 12, 2015, 10:31:13 »

Не е нихилизъм Калине, реализъм е... Границата за тебе е една, а за мене друга. А и след като таите толкова омраза към западното общество, имате пълното право /гарантирано ви е от същото това наакано общество/ да се откажете от неговите постижения, а именно: печатната книга, правата Ви, електричеството, мобилните комуникации /и интернет, и кампютурите/, автомобилите, съвременната медицина... И още много други. Ако вие продължавате да се ползвате с тези права и постижения и, въпреки това, продължавате да плюете по "Европата", то за мен това си е най-обикновенно лицемерие. Това, че някой си се е подиграл с вашия Господ не е повод за омраза и сипене на обиди. Християните не постъпват така. Лицемерие... Ако сега постна някои цитати на папа Франциск сигурен съм, че некой "православен" веднага ще ми обясни, как видиш ли, от тоя пич и чеп за зеле не става... Тоя е католик бе, мани го...

Балкан бой, ИМА ясна разлика между религия, раси и сексуална ориентация. "Евреин" е етнос, а не религия. Педерастията НЕ Е заболяване. Никой не си избира да стане чернокож, той просто се ражда такъв, докато религиозната принадлежност е личен избор. Колкото до свирките, малолетките и Космополитън -  нещата които говориш може да хващат дикиш по руските форуми и преса, ама тука в България не сме чак толко промити мозъци... А наздраве!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #33 -: Януари 12, 2015, 10:41:32 »

Чета, чета и все повече не го разбирам това с обиждането. За да ме засегне думичка, картинка или арт дивотиите на Черни, значи или съм се възприел за нещо повече от тленна прашинка, или съм позволил егото си да се "хване" за някаква идея и да я приеме за общовалидна и непреходна. Ясно ми е защо това се случва с фанатици, присвоили си ролята на праведници, ерго съдници, но ми убягва защо мислещи хора (включая в този форум) се чувстват по сходен начин.

Ползвайки примерите от темата - как точно съществуването на карикатурата със Светата Троица опошлява самото Триединство? Може би някой лицемерен епископ содомит би се изчервил и трогнал, но не виждам защо на мен би ми развалило настроението. За провокация разбирам да печатат Мохамед с бомбата в памфлетен формат и да го хвърлят в дворовете на медресетата, но това което са правили си е чисто и просто опит за изява - комерсиализирана и с опит да е скандална, но все така изява. Ако хората малко по-малко се скандализираха, нямаше да има хора които да печелят от скандали.
За пореден път искам да кажа, че съм старомоден,патриархално възпитан, умерено религиозен и перпрочитам вечер "Записки по Българските възстания", Дойранската епопея ,"Бит и душевност на българския народ","Строители на съвременна България"","Разговори с Буров"и друга старовремска литература.Не чета "менс хънт""плей бой"не гледам телевизия(изключвам "националната география"и други подобни )И можеи би точно заради това се обиждам.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #34 -: Януари 12, 2015, 10:56:08 »


..... ама тука в България не сме чак толко промити мозъци... А наздраве!


Ще си позволя да имам малко повече наблюдения от тебе по темата. Чисто защото момиче от училището на дъщеря ми ми е предлагало свирка ако й дам телефона да се обади на некво момче.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #35 -: Януари 12, 2015, 11:14:28 »

Пинхед, никога не съм споменавал думата "мразя".Поне се опитвам да не го правя, защото тя натоварва.Не съм и казал  "да го  духат европейците", защото ние сме били по-печени.През цялото време повтарям,че просто не трябва да се дразнят хората.На мен ми е през оная работа за Левски и ЦСКА, но никога няма да отида в сектор Б и да викам "кур за левски"или обратното в сектор"Г".Първо защото ще ме потрошат, второ защото уважавам на хората пристрастията и обичаите.Аз за разлика от теб не съм толкова толерантен към малцинствата, но ще си го запазя за мен това което чувствам към тях.Защото не трябва да се нараняват хората.През целия спор повтарям, че тия са болни мозъци, но има много свестни хора, които се чувстват обидени.Пак ще кажа,щом карикатурисг каза, че си има граница, склонен съм да му вярвам.
« Последна редакция: Януари 12, 2015, 11:16:02 от kalin andreev » Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #36 -: Януари 12, 2015, 11:22:45 »

И пак искам да повторя генералния въпрос.За чий х ...трябваше да се случи това.С какво спечели свободата на словото, като в Америка забраниха да се отпечатват карикатури с мохамед.Забележи с "мохамед"а не със всички религиозни светци.Пак двоен стандарт.
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #37 -: Януари 12, 2015, 11:31:01 »

САЩ не са Русия, та правителството да си позволява забраната на нещо - някои медии решиха да не побликуват карикатурите, други ги публикуваха. Въпрос на избор...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #38 -: Януари 12, 2015, 11:38:50 »

Нали не си толкова наивен да си мислиш, че в САЩ няма цензура?
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #39 -: Януари 12, 2015, 11:42:03 »

Ми доста медии в Америка /печатни и онлайн/ ги публикуваха - явно и цензурата им е бошлаф работа, както всичко останало...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #40 -: Януари 12, 2015, 11:49:44 »

 Аз пекратявам писането по темата.
 Само ще напомня, че карикатурите не се отнасят към религията по принцип, а към демонстративно и агресивно поведение, оправдавано с дълбока религиозност.
 Хабибитата свикнаха всяко докосване с пръст да оревават като дискриминация и обида на религиозна почва. Защото тъй им изнася.
 Аз имам приятели и познати от мусюлманския свят, и никога не съм имал конфликт с тях. Защото водят съвсем нормален живот, без претенции към околните. И нека не ви разказвам надълго, как се отнесоха с един от тях, който реши да се покръсти и прие християнско име.
 Тъй че, не ми говорете само за туй, колко ние сме били лошави.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #41 -: Януари 12, 2015, 11:51:48 »

Седи бе - ше нацвъкаме още 2-3 страници с глупости и Ози накрая ше лопне мандалото.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #42 -: Януари 12, 2015, 11:52:55 »

Ми доста медии в Америка /печатни и онлайн/ ги публикуваха - явно и цензурата им е бошлаф работа, както всичко останало...
Нямах предвид конкретния случай, но майната му.Избягахме от основната тема.Все повече простотии ще се случват и край не се вижда.За вас само едните са ви виновни, аз пък виждам грешки и от двете стани.
Колкото и да не вярвам в световни конспирации, все повече се убеждавам, че на някой му се ще постоянно да се чоплим.

Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #43 -: Януари 13, 2015, 12:40:43 »

Един по-здрав за колегата Пин!

http://www.youtube.com/watch?v=SSyEpZOsJNk


 Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #44 -: Януари 13, 2015, 12:48:29 »

 Ухилен Ухилен Ухилен

Приемам поздрава и те цакам с тва:
https://www.youtube.com/watch?v=nJvD6weya3k
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!