PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 11:56:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Царевичак  (Прочетена 19145 пъти)
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« -: Януари 28, 2015, 07:42:13 »

Ако някой поръчва какаляшки, ще съм благодарен, ако ме включи.
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #1 -: Януари 29, 2015, 06:52:20 »

и аз искам , и за мен също .
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #2 -: Януари 29, 2015, 07:33:11 »

Язе че ви дам по една бе, нали се разбрахме. Ако е за по-големо количество, ще требе да се поръчва. Аз не мисля да поръчвам поне две години вече. Общо царевичаците са ми бая към момента.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #3 -: Януари 29, 2015, 09:23:49 »

Трябват ми повече.Предимно за подаръци.Преди купувах от някааъв сайт по 10 бр в плик, ама не се сещам от кой.Нещо около 30 долара беше.
Активен
blubar
Jr. Member
**
Публикации: 67



« Отговор #4 -: Януари 29, 2015, 09:35:59 »

Трябват ми повече.Предимно за подаръци.Преди купувах от някааъв сайт по 10 бр в плик, ама не се сещам от кой.Нещо около 30 долара беше.

Предполагам, че имаш предвид Missouri Meerschaum Company.

И аз съм хвърлил око на една торба такива + няколко от класическите им модели, но точно в момента не ми се занимава с митници. Ако се реша на митническото мъчение, ще ти пиша да се уговорим.
Активен

Една лавина се натрупва снежинка по снежинка, усмивка по усмивка, обида по обида, жест по жест.
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #5 -: Януари 29, 2015, 10:26:49 »

Точно за тях говоря.Има по някоя дефектна, но общо взето стават.Ако се навиеш.пиши.
Активен
dan_koloff
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 82


Лулата е Real Briar, вързана с медна тел...


« Отговор #6 -: Януари 29, 2015, 10:55:40 »

Аз съм навит да поръчам ама, не знам това ще мога ли да го пуша, Балканеца като даде една за проба да разпуша ще знам какво да правя... Усмивчица
Активен

Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote.
Benjamin Franklin
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #7 -: Януари 29, 2015, 11:54:44 »

Аз съм навит да поръчам ама, не знам това ще мога ли да го пуша, Балканеца като даде една за проба да разпуша ще знам какво да правя... Усмивчица

На срещата ще глеам да дойда и ще донеса. Много е хубава царевицата. Мен ме кефи.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
dan_koloff
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 82


Лулата е Real Briar, вързана с медна тел...


« Отговор #8 -: Януари 30, 2015, 12:04:43 »

Аз съм навит да поръчам ама, не знам това ще мога ли да го пуша, Балканеца като даде една за проба да разпуша ще знам какво да правя... Усмивчица

На срещата ще глеам да дойда и ще донеса. Много е хубава царевицата. Мен ме кефи.

Лощото е, че се очертава и аз да не мога да дойда... Тъжен ако остане възможност ще мина за 1час за една лула...
Активен

Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote.
Benjamin Franklin
direct
Newbie
*
Публикации: 29



Ел. поща
« Отговор #9 -: Март 26, 2015, 12:03:45 »

Здравейте,

От няколко седмици чета форума, но сега реших да пиша по конкретен повод. Преди доста години бащата на моя кум ми подари лула с история, но не я бях палил допреди месец, когато си купих от едно дюти фри първия тютюн - Давидофф зелен. Обикновено тютюните ми миришат приятно само преди да се запалят, но този много приятно ме изненада с вкуса. Та така стигнах и до форума...

Реших наскоро да си взема чаревичак, за да мога да пуша по-често и да експериментирам. Вчера поръчах от торбичките с по 10 вътре от Мисури и вече пътуват. Исках първо да питам тук, ако някой иска да участва, но чак днес видях процедурата по регистрацията и есето с 1000 думи на тема "лули".  Намигване Та с малко закъснение - поръчал съм 3 торби. Едната си е за мен, а другите две мога да ги дам на желаещ. Излизат по 80 лв. едната или 8 лв. на лула ($30 + 1/3 от шипинг таксата $6.50 + 20% ДДС).

Пишете и ще се чуваме във форума. Например ми е интересно къде в София има интересно място с голям избор на тютюни...
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #10 -: Март 26, 2015, 12:33:43 »



Пишете и ще се чуваме във форума. Например ми е интересно къде в София има интересно място с голям избор на тютюни...


Общо зето никъде. Хубавите тутуни само по интернет. В София има един единствен хубав тютюн, а то е Давидов Роялти, и него кога го нацелиш кога не. Другото е шума.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
direct
Newbie
*
Публикации: 29



Ел. поща
« Отговор #11 -: Март 26, 2015, 08:26:47 »

Да ъпдейтна само, че половин торба е запазена за колега от форума. Остават торба и половина.
Активен
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #12 -: Март 31, 2015, 09:40:14 »

Царевичака ми е много арен Ухилен
Поради една или друга причина доста време липсвах от форумното пространство и късно виждам темата....та с една дума ако не е късно с най голямо удоволствие бих си поръчал някоя и друга бройчица.
Активен
direct
Newbie
*
Публикации: 29



Ел. поща
« Отговор #13 -: Април 01, 2015, 11:36:31 »

Няма как да не ти запазя при тая последната снимка. Усмивчица Утре ще ходя да ги взимам от митницата.
Активен
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #14 -: Април 01, 2015, 01:16:15 »

Трогнат съм Усмивчица
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!