PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 04:17:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Още една тема за онлайн поръчките...  (Прочетена 19179 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #15 -: Март 31, 2015, 02:50:22 »

Пристигнаха уникално бързо лулите - за 4 работни дни. Имат си и тракинг в БГ и шипинга е по-евтин от на смокингпайпс. Последните трябва да черпят опит. Очаквано ги спряха на митницата. Балкан, ако съдейства да мина само с 20 лв., няма да е зле.

Ако са само лули, ще си минеш без проблем. Ако имаш и тутун, пиши на лични, ще съдействаме.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
direct
Newbie
*
Публикации: 29



Ел. поща
« Отговор #16 -: Март 31, 2015, 03:36:10 »

Аз проблеми знам, че няма да имам, но ще ми искат $24 ДДС. Аз мога да занеса какъвто си искам документ, но онези от мисури казаха, че ще си декларират реалната стойност.
Активен
blubar
Jr. Member
**
Публикации: 67



« Отговор #17 -: Април 03, 2015, 08:54:17 »

Балкански, тези, макар и с .uk именце всъщност шипват презокеанските тутуни от щатско депо - миналата година бях водил някаква кореспонденция с тях, заключението е ей тук. С други думи с тях си вътре тройно - цените не са щатски, шипинга е щатски, па може и митница да намажеш ако си достоен карък.

Начи ако ще купувате от ойропата, най-добрия сайт като че ли е този:

http://www.tobaccoonline.co.uk/pipe-tobacco.asp

Верно ценичките са далече от щацките, но пък има много богат избор и 10 процента оцтъпка и фри шипинг на некои тутуни. Дават фри шипинг и за количество.

Накратко, цените са като по немските сайтове, но разнообразието е като по американските.  Е.ал съм ти сайта където имаш да избираш между 2 ноу-нейм марки с по три тутуна. Примерно Ху(й) тобако и Дан тобако.

На сайт видиш ли да нема Григорий Пийз и МакКлеанд и Езотерика, тури му пепел. Поредната ойро чикия.
Активен

Една лавина се натрупва снежинка по снежинка, усмивка по усмивка, обида по обида, жест по жест.
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #18 -: Април 03, 2015, 11:48:21 »

Балкански, тези, макар и с .uk именце всъщност шипват презокеанските тутуни от щатско депо - миналата година бях водил някаква кореспонденция с тях, заключението е ей тук. С други думи с тях си вътре тройно - цените не са щатски, шипинга е щатски, па може и митница да намажеш ако си достоен карък.

Начи ако ще купувате от ойропата, най-добрия сайт като че ли е този:

http://www.tobaccoonline.co.uk/pipe-tobacco.asp

Верно ценичките са далече от щацките, но пък има много богат избор и 10 процента оцтъпка и фри шипинг на некои тутуни. Дават фри шипинг и за количество.

Накратко, цените са като по немските сайтове, но разнообразието е като по американските.  Е.ал съм ти сайта където имаш да избираш между 2 ноу-нейм марки с по три тутуна. Примерно Ху(й) тобако и Дан тобако.

На сайт видиш ли да нема Григорий Пийз и МакКлеанд и Езотерика, тури му пепел. Поредната ойро чикия.

Аз доколкото успях да разгледам, от Швейцария ги шипват. Поне така им пише на сайта.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
blubar
Jr. Member
**
Публикации: 67



« Отговор #19 -: Април 03, 2015, 01:15:11 »

Не намирам нищо за Швейцария на сайта на тез момци. А и Швейцария все така е извън Ойро съюза, пък и ако ще е от там, сякаш synjeco са сходни като цени.
Активен

Една лавина се натрупва снежинка по снежинка, усмивка по усмивка, обида по обида, жест по жест.
direct
Newbie
*
Публикации: 29



Ел. поща
« Отговор #20 -: Април 03, 2015, 02:36:55 »

Тези конкретно (tobaccoonline.co.uk) се пишат УК, но са обяснили, че имат складове в САЩ и Испания. Пишеше също, че само определени неща имат в Испания, тоест наистина има шанс да тръгнат от САЩ. Всичко това е по памет като ги разглеждах преди седмица.

Знам само, че от Смокинга повече няма да поръчам, дори да ми се размине митницата, в което се съмнявам. Не може да ми размотават тютюна повече от 10 дена из различни американски градове. При това по една и съща схема всяка поръчка. Явно е някаква супер икономична услуга на УСПС. За сравнение лулите от Мисури дето тежат 5 пъти повече и имаха по-евтин шипинг бяха в София за седмица.

ЕДИТ: Тези са си в Престън и си шипват от УК - www.mysmokingshop.co.uk/
« Последна редакция: Април 03, 2015, 02:41:47 от direct » Активен
direct
Newbie
*
Публикации: 29



Ел. поща
« Отговор #21 -: Април 22, 2015, 03:31:18 »

Дойдоха ми благините. Успяха да пристигнат под месец и директно в пощата. Декларирали са всеки тютюн и реалната цена, така че приятна изненада. Пробвах нейви флейка - много лек и приятен аромат. Почти не ми загасна лулата, въпреки че беше още влажен флейка.

П.С. My mixture 965 на Дънхил има една специфична остра кисела миризма като на Червената Одеса. Това дали е прословутата латакия?
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #22 -: Април 23, 2015, 06:04:02 »

Добър избор , всичките съм ги пушил , с изключение на тоя боклук Капитан Блак . Що и го помъкнал през океана , та чак и по скъпо си го взел . Тука го има и е по евтин . Освен да е друг тютюн , не като Хамериканската версия , нашият . Луксури нейвито на Стокбуе има интересен , но силен кейсинг на масло и на кумару . Обаче са се уляли със кейса малко .Та на Стокбуе Луксурито си прилича доста със 7 каск на Комой , то са правени на едно място де .
 На Дънхил всичко е добро ,а  на долния ред е много добро ха ха ха .
Активен
direct
Newbie
*
Публикации: 29



Ел. поща
« Отговор #23 -: Април 24, 2015, 09:13:45 »

Капитана беше $6. Тук абсурд да се намери за по-малко. Не вярвам да има разлика в качеството, но този "dark" не съм го виждал в БГ. Поръчах го, защото ми е интересен черния кавендиш, а този е 100% черен кавендиш без друго. Изглежда ето така, но даже е по-черен:



Вече изпуших две лули от него и доста ми допада...
« Последна редакция: Април 25, 2015, 01:47:34 от direct » Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!