PipeZone PipeZone
Април 29, 2024, 08:20:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес пуших.......  (Прочетена 217507 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #240 -: Август 29, 2015, 08:41:23 »

След силна пауза от близо 2 месеца - П. Стокъби - БАФ.....върнаха ми се маса усещания.....Наздраве!
Активен
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #241 -: Август 31, 2015, 12:05:09 »

G.L.P Одисей... и днес..... нещо се пристрастих към тоя тутун..... Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
Gruev
Jr. Member
**
Публикации: 77



Ел. поща
« Отговор #242 -: Септември 06, 2015, 09:40:48 »

Ashton Artisan's blend във Fauen luxus с чаша нескафе фрапе. Спокойно начало на слънчевата неделя.

« Последна редакция: Септември 17, 2015, 06:56:38 от ozzy » Активен
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #243 -: Септември 10, 2015, 12:17:05 »

Днес сутринта в колата, докато бях в адското задръстване, си припалих една от любимите ми лули на Д. Гечев с Червената Одеса на КиД. И някак си много спокойно и лежерно понесох пъпленето на автомобилите в сутрешния час пик......
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #244 -: Септември 11, 2015, 06:33:01 »

Първвата лула с латакия за сезона.

Официално и тържествено отварям сезона на кипърския лист, с червена одеса. Тъкмо в момента докато пиша това си пафкам червената одеса в един домат с банбук, и си пийвам кафенце, една превъзходна арабика.

Реших да го направа с домата на Жоро, прототипа на тия къде изнапоръчахте после на поразия, и нито един не стана красив като първоизточника стеган изначално за бунището. Понеже е широко огнището, викам да не пропусна нещо от аромата.

Страхотни са ингилиз/балкан блендовете, не знам как съм издържал само на вапери от Май месец насам.
Очертава се една ароматна зима.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #245 -: Септември 12, 2015, 07:53:31 »

Сега с кафето си отворих Balkan Passion на HU. Чудесно начало за деня.
Активен
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #246 -: Септември 12, 2015, 06:30:43 »

Честито Ви нaчaло нa лaтaкиевия сезон Ухилен, язе не съм го зaкривaл!
Активен
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #247 -: Септември 12, 2015, 06:33:51 »

Сега с кафето си отворих Balkan Passion на HU. Чудесно начало за деня.
Точно нa тоз тутун много му се чудя.... би ли споделил повече инфо?
 Нa кaкво го оприличaвaш, кои състaвки вземaт връх, кaкви сa aромaтите?
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #248 -: Септември 13, 2015, 09:53:44 »

За мен е приятен и лек тютюн доста добре балансиран, но както повечето тютюни на HU му липсва силно изразен характер. Наскоро пуших от директорския, а съм пробвал още 2-3. Всичките стават, кой повече, кой по-малко, но малко ми липсва при тях изразена индивидуалност.
А по отношение на латакиевия сезон май и аз не съм го закривал. След червената одеса бях на нощната шапчица и сега на този.
Активен
Валентин Атанасов
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 125



Ел. поща
« Отговор #249 -: Септември 13, 2015, 05:50:32 »


E па я също

Честито Ви нaчaло нa лaтaкиевия сезон Ухилен, язе не съм го зaкривaл!
Активен
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #250 -: Септември 14, 2015, 11:48:23 »

За мен е приятен и лек тютюн доста добре балансиран, но както повечето тютюни на HU му липсва силно изразен характер. Наскоро пуших от директорския, а съм пробвал още 2-3. Всичките стават, кой повече, кой по-малко, но малко ми липсва при тях изразена индивидуалност.
А по отношение на латакиевия сезон май и аз не съм го закривал. След червената одеса бях на нощната шапчица и сега на този.
Благодаря за отговора!
Активен
Gruev
Jr. Member
**
Публикации: 77



Ел. поща
« Отговор #251 -: Септември 14, 2015, 07:02:51 »

G.L. Pease Gaslight, в corn cob, благодарение на Никита. Се едно, че за пръв път пуша лула. Две нови усещания. Не бях пушил царевичак.  Оказа се супер. Лека, хигроскопична джаджа. Не загря изобщо с този чудесен тютюнец. Доволен съм много Усмивчица Тютюна е коренно различен от тия, които съм пробвал досега. Особено миризмата в кутията, преди да се запали Усмивчица
Активен
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #252 -: Септември 14, 2015, 09:17:35 »

G.L. Pease Gaslight, в corn cob, благодарение на Никита. Се едно, че за пръв път пуша лула. Две нови усещания. Не бях пушил царевичак.  Оказа се супер. Лека, хигроскопична джаджа. Не загря изобщо с този чудесен тютюнец. Доволен съм много Усмивчица Тютюна е коренно различен от тия, които съм пробвал досега. Особено миризмата в кутията, преди да се запали Усмивчица
Aй честито!
Гaслaйтa ми е от любимите и нa мен!
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #253 -: Септември 14, 2015, 09:27:22 »

След целодневния "трийтмент" с червена Одеса (която е супер между другото), сега си пафкам Голден Глоу на Самуил Гавид, в един фрихенд на Jirsa. (Jirsa е едно момче от Чехия дето праи страхотни лули) и то с филтър. Начи пичове, тоя тутун е откровение направо. Лекичък, свежичък, малко сладникав, без химическия завод в Костенец да ти излиза пред очите докато пушиш, а бе фентъзи.
Пине, това е тутуна майна, напъни чичо Лео да ти даде една кутийка, ще ти стане секидневен, и ще го поръчваш в промишлени количества.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #254 -: Септември 14, 2015, 09:33:55 »

Не се и съмнявам, че тютюна е хубав - все пак е на Сам Гавид. Но пък мене датските кейсинги не ме бъркат, а и идва вече сезона на ВаПерите и кентъкитата... Пролетта ще му обърна по-специално внимание.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!