PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 03:57:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Позьорско ли е да имаш джобен часовник?  (Прочетена 22713 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #30 -: Май 09, 2015, 12:15:05 »

Аре малко еврогейщина от мене...

Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #31 -: Май 09, 2015, 04:57:02 »

Не виждам общото между руски джобен саат, френска чикия, китайски копчета за ръкавели и английска лула.

А пропо гейщината, също никаква гейщина не лъха от конпозицята. Саата е буржоазен благороден синвол, чикията селски символ, копчетата аристократичен такъв, лулата... е, лулата е смес символизиращ индустриалния маркетинг (заради точицата) и контемплативното изкуство на интровертната мисъл. Тури и един айфон и ще имаш историята на човечеството в една картинка.


Едит: В конпозицията се наблюдава също така конфликт между агресията изкарана на преден план чрез чикията и мира забутан като второстепенен чрез лулата. Чрез тази си творба от късния период автора ни прецтавя вечния конфликт на агресивния отпор към външните влияния които навреждат поетичната натура, и стремежа към вътрешен мир и еквилибриум, който е на заден план, като между тези две крайности се наблюдава склонността към изящество и точност.
Този период на автора се отличава с особенно творческо вдъхновение Усмивчица
« Последна редакция: Май 09, 2015, 05:09:13 от balkan boy » Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #32 -: Май 09, 2015, 05:10:27 »

Часовника е Омега, па копчетата са сребърни, ма карай да върви... Намигване Разбрах ти тънкият намек, не се къхъри...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #33 -: Май 09, 2015, 05:15:09 »

Часовника е Омега, па копчетата са сребърни, ма карай да върви... Намигване Разбрах ти тънкият намек, не се къхъри...

И какво? Ако на Долче и Габана копчетата каквито имам язе и на Пол Смит каквито също имам, са праени в Китай, що си мислиш че е унизително твоите копчета па били те и сребърни да са правени там?

И пренареди конпозицията да е лулата на преден план, щото много агресия хвърчи.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #34 -: Май 09, 2015, 05:34:06 »

Панера за хлеб дето е отзаде нещо да коментираш?  Ухилен

P.S.
Цитат
...Долче и Габана копчетата каквито имам язе и на Пол Смит каквито също имам...

Ако не са като тия от доле, изобщо не ми ги хвали...

Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #35 -: Май 09, 2015, 07:44:27 »

Хахаха, тия копчета избиха рибата. Не са такива моите, но тия определено къртат. Бих си взел. Обличаш се с 13-ка ключ. Усмивчица
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #36 -: Май 11, 2015, 12:36:36 »

:)за горните незнам... ама долното е добро. на снимката на пинхед имам предвид
« Последна редакция: Май 11, 2015, 09:30:30 от zzstz » Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!