PipeZone PipeZone
Април 19, 2024, 10:06:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2] 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: СПАМ!  (Прочетена 36143 пъти)
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #15 -: Май 13, 2014, 04:32:22 »

 Ъ?

Забелязвам във форума , че напоследък много често когато трябва да се напише в множествено число дадена дума завършваща на , вместо да се напише второ и,  се изписва й от което думата придобива малко по друг смисъл.

Нещо като :
патриций (ед.ч.) се получава

 Нерешителен
« Последна редакция: Май 13, 2014, 04:42:31 от тедо » Активен

Nikolay
Jr. Member
**
Публикации: 78



« Отговор #16 -: Май 13, 2014, 06:06:43 »

Е айде да не се хващаме за гушите за нищо, грешки стават, особено при хора, които не работят с писане и губят с годините "тренинг". За такива малки неща...
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #17 -: Май 14, 2014, 08:16:38 »

Аз се хващам,че понякога в бързането допускам тази грешка Нерешителен.Признавам си без бой.
Активен

POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #18 -: Май 14, 2014, 09:52:18 »

Повечето допускаме грешки при писането ,но трябва да притежаваш  пунктуално възприятие , за да не схванеш смисъла на написаното от предишния съфорумец . Правописа е хубаво нещо, но съм чел невероятни истории от хора системно допускащи правописни грешки . Намалява  удоволствието от четенето ,но нека допуснем лек компромис, колеги ! Вероятно и в този пост съм допуснал грешки , за което се извинявам !
« Последна редакция: Май 14, 2014, 11:34:52 от POPЕYЕ » Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #19 -: Май 14, 2014, 10:40:28 »

Аз не съм филолог, морфолог или друг.....и нямам претенции!
Освен това всеки пише от различни устройства налични към момента и често се допускат и печатни грешки, които водят до смешни усещания......
Предлагам да не съ заяждаме и за това, като пък предварително се извинявам за всички мои допуснати такива!
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #20 -: Май 14, 2014, 10:48:50 »

Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #21 -: Май 14, 2014, 11:16:38 »

Граматиката сериозно е притеснявала нациститте, защото и преди и сега немския си остава мъгла Усмивчица))
Ама гледай какъв парадокс, да ги победят точно тези хора, чийто език е още по-гаден, COOOL HA?
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #22 -: Май 14, 2014, 11:40:18 »

Граматиката сериозно е притеснявала нациститте, защото и преди и сега немския си остава мъгла Усмивчица))
Ама гледай какъв парадокс, да ги победят точно тези хора, чийто език е още по-гаден, COOOL HA?


А пропо немския, един немец разгорещено обяснява нещо и симултанния преводач си мълчи. Другия го пита:
- Какво казва бе, превеждай
- Не знам още, чакам глагола Усмивчица
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #23 -: Май 14, 2014, 12:49:05 »

Понеже темата е СПАМ и аз да прасна един. А бе момчета , защо следвайки инструкциите за качване на снимки ,моите се получават едни такива мънички и чакам помощ от Ozzy за леко увеличение на формата ? Повечето от публикуваните от вас снимки са си направо чаршафи .Как става това ? Понякога искам да покажа нещо в детайл , но не знам как.Помогнете ,моля !
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #24 -: Май 14, 2014, 12:58:56 »



А пропо немския, един немец разгорещено обяснява нещо и симултанния преводач си мълчи. Другия го пита:
- Какво казва бе, превеждай
- Не знам още, чакам глагола Усмивчица

О О О . Йааа - йааа , шнеле , шнеле , дас ист фантастишЕ-Е-Е !!!!!!!!!!!     Шокиран Шокиран Шокиран

-
 Ухилен
Активен

Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #25 -: Май 14, 2014, 01:20:37 »

Понеже темата е СПАМ и аз да прасна един. А бе момчета , защо следвайки инструкциите за качване на снимки ,моите се получават едни такива мънички и чакам помощ от Ozzy за леко увеличение на формата ? Повечето от публикуваните от вас снимки са си направо чаршафи .Как става това ? Понякога искам да покажа нещо в детайл , но не знам как.Помогнете ,моля !
Аз пък се притеснявам че моите излизат големи Усмивчица
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #26 -: Май 14, 2014, 01:34:05 »

Казвай бързо, как ?  Ухилен
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #27 -: Май 14, 2014, 02:38:23 »



А пропо немския, един немец разгорещено обяснява нещо и симултанния преводач си мълчи. Другия го пита:
- Какво казва бе, превеждай
- Не знам още, чакам глагола Усмивчица
[/quote]

ИМЕННО!!!!!!!!!!!!
Активен
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #28 -: Май 14, 2014, 04:10:47 »

Казвай бързо, как ?  Ухилен
Ми не зная Засрамен
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #29 -: Май 14, 2014, 04:21:56 »

Принципно /img тага ги дава в същия размер като там където се хостват. Аз по-се учудвам как така колегата успява да ги смали.
Ако на оригиналния сайт са с един размер, и тука BCC кода в постинга требе да ги прави със същия.

По-трудно е да оразмериш картинката отколкото да излезне в оригиналния размер.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: 1 [2] 3 4
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!