PipeZone PipeZone
Април 26, 2024, 12:19:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  
Автор Тема: СПАМ!  (Прочетена 36177 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #30 -: Май 14, 2014, 04:56:07 »

На: http://postimage.org/ Хоства, ресайзва, копи-пейст на линка след като ъплоуднеш и си у джаза...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #31 -: Май 14, 2014, 05:05:37 »

Моите снимки са в Снимка БГ и Прикачи.Копирам адреса на изображението и поставям в img.Не съм много в час с тези неща,така са ми показали,така го правя.
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #32 -: Май 14, 2014, 05:27:13 »

Благодаря на всички знающи ! Ще пробвам в най-скоро време !
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #33 -: Май 14, 2014, 05:53:03 »

Попай, под снимката се появяват линкове - копираш втория (direct link) с бутона Copy to Clipboard. А във форума натискаш втората икона над емотиконите и между двете img /img вмъкваш линка.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #34 -: Май 14, 2014, 06:39:43 »

Цитат
А пропо немския, един немец разгорещено обяснява нещо и симултанния преводач си мълчи. Другия го пита:
- Какво казва бе, превеждай
- Не знам още, чакам глагола Усмивчица
Понеже , скоро превеждах на един приятел , при визитата на един французин , и направихме много срещи ,със бизнесмени във хранителната индустрия .Та най тъпото ,е че от разликата във културата , като превеждаш в движение , да изменяш превода , за да не стане сконфузна ситуация , примерно франсето изтърси нещо ,дето само той ще му се смее , или българина се сопне нещо . Тогава замазваш с блага усмивка , и превеждаш възможно най близо , но в приемлив тон или смисъл . Понясога е близо , понякога далече . Важното е накрая, да си стиснатръцете на летището и да подпишат , договор . Ха ха ха . Щото едно,  точно преведено изречение , може да съсипе всичко . Те чужденците , от друга страна като се насвирят , със ракия примерно , придобиват , странно чувство за хумор , дето други хора в такива ситуаций , ядат бой за него .
Та требе лекинко , тактичничко и най вече внимателническата . За да не обереш пешкира , със франсето заедно .
 Ухилен Нерешителен Завърти очи
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #35 -: Май 14, 2014, 06:44:43 »

Благодаря Пине ! Следващият път съм с твоята методика !
Активен
Nikolay
Jr. Member
**
Публикации: 78



« Отговор #36 -: Май 15, 2014, 01:36:48 »

Не искам да звуча лош или с лоши помисли, но намирам доста иронично да спамите точно в тази тема! Вижте къде е, обърнете внимание на това:
PipeZone > ДОБРЕ ДОШЛИ ! > Правила на форума
та да си дойда на думата, вие спамите в тема, която се намира в ДОБРЕ ДОШЛИ и  Правила на форума, звънчето не дрънка ли вече? Е добре, нека предложа нещо, ако се продължава със спама тук, то поне преместете темата в Актуално, така не правите добро на форума! Това не ви го казвам като някакъв, който се опитва да прави от мухата слон, казвам ви го като бивш модератор на форум. Такава тема наистина е полезна, ей така да си пишете каквото искате, има го във всеки форум, но не в този раздел!
Просто предложение наистина, махнете я темата от този раздел. Оззи, сериозно, лоша реклама е...
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #37 -: Май 15, 2014, 11:20:35 »

Ооох колко приятна и задушевна обстановка ,си имаше във форума , преди да се наводни , със новодошли , раздаващи правосъдие . Значи по принцип , Администратора си има глава на раменете , човека , нема нужда да го подканят . Утре и предложения за наказания и банове , ще напишете .
Пък тези изисквания , правила , и тука дисциплини на старите членове ,дето си говорят , като им тръгне приказката , не върви . Тука не е Офф Роуд , или некой друг форум дето всяко мнение се одобрява от Админа ,преди да се публикува , и като е новодошъл някой , новак да няма право на лични съобщения и така нататък .
И понеже тука е либирална и семейна , обстановката и новите понякога , почват да си показват рогата и да си избиват комплексите . Значи аз като ида някъде на гости ,не карам хората да се съобразяват с мене , а аз със тях се съобразявам . Така че се опитвайте да се приспособите към света , не приспособявайте света към вашите желания .
Значи , забелязал съм , че тука в нашия форум , приказката като тръгне ,и темата може да премине през 2 ,та да иде в 3-та  . И това за спама не е било никога проблем , само стана такъв последните месец ,месец и половина , откакто графата , Да се представим , взе всеки ден да се пълни с нови хора . Някой от тях идват ,и вместо да научат и да се запознаят със хората , да попрочетат , те дошли недошли , още от коя страна се лапа лулата , не знаят и започнаха на старите байовци забележки да правят . Значи , понеже и аз съм в новаците , ще кажа , че не това е начина , като идеш някъде на гости да се държиш . Като ти напишат Фулл Мембър , тогава може да даваш направления на старите , на къде да се решат сутрин .
Значи правило е , че като идеш във една компания , за да те приемат , да се съобразяваш със хората .
То всички бъркаме и спамим , и пишем понякога , като първокласници , един пише от телефон ,друг му развалена  клавиатурата , трети от таблет , 4 бързал .
Значи на новите , бивши Админи , всякякви , дето у тях пред жена си не смеят , дума да обелят , ама като , влезат във нета и стават като Зоро , ще им кажа със огромна доза любов и търпение , да се научат да дриблират  първо , пък тогава , да забиват .
Пък и да имат предвид , то и аз бях така , като пишеш молба , за приемане във форума , като си освободител , да са били писали че са палави , във комуникацията с другите и , много подредени във живота и във всеки аспект , перфекционисти и професори по всичкология , като Вучков ,та да ви беха отговорили че няма да си допаднете , с хората във тоя форум . Щото тука са бохеми ," деградирали хора", пушещи криви лули , със усет към уникалното и , винаги със особено мнение . Със еснафски манталитет .
Значи , понеже виждам , че това е някаква тенденция , към дребнави забележки , хапане и промяна и изнервяне на обстановката , и промяна на уникалната и весела , братска обстановка на нашия , скъп форум .
Ако някой е много нареден и го дразни липсата на запетайка , чистофайник е и перфекционист и си нарежда винаги белите и цветните чорапи , отделно в гардероба , ще му кажа , че ако иска на нарежда и прочиства нещо , да не се мъчи тука у форума а да дойде в моята изба , поне напъните му ще родят , някакъв положителен резултат и няма да развалят , обстановката .
Имайте предвид , колеги , че един път приели непростителността и дисциплината , някъде , трябва и вие да ги спазвате , дусловно , а съм сигурен ,че първи ще объркате крачката. Значи тая тендетнция , към забележки и мрънкане , за запетайки и щуротий , виждам , че се разраства лавинообразно , поради което , както каза Пинхед , вече някой отстарите , опитни и знаещи хора не пишат .
Това значи , че има две посоки само за развитие на форума , надолу или нагоре . Сега определено , не се движим нагоре , със тея дребнави , каранички
. Значи на народа , слуги му трябват , не лидери , много лидери станаха , та разединяват народа .
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #38 -: Май 15, 2014, 03:52:52 »

Не искам да звуча лош или с лоши помисли, но намирам доста иронично да спамите точно в тази тема! Вижте къде е, обърнете внимание на това:
PipeZone > ДОБРЕ ДОШЛИ ! > Правила на форума
та да си дойда на думата, вие спамите в тема, която се намира в ДОБРЕ ДОШЛИ и  Правила на форума, звънчето не дрънка ли вече? Е добре, нека предложа нещо, ако се продължава със спама тук, то поне преместете темата в Актуално, така не правите добро на форума! Това не ви го казвам като някакъв, който се опитва да прави от мухата слон, казвам ви го като бивш модератор на форум. Такава тема наистина е полезна, ей така да си пишете каквото искате, има го във всеки форум, но не в този раздел!
Просто предложение наистина, махнете я темата от този раздел. Оззи, сериозно, лоша реклама е...

Не ми оставаше време да го направя,но вече е факт! ;DСпамете си тук,колкото искате!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Nikolay
Jr. Member
**
Публикации: 78



« Отговор #39 -: Май 15, 2014, 04:30:55 »

А така, ей тва вече си е гот тема, на гот място, мерси Оззи.
А до коментара на господин rusen plovdiv - кой създава интригите, аз със моето предложение или ти с твоето изчерпателно, леко политическо и много ама много лютиво и закачливо мнение, с което едва ли целиш да създадеш точно тая приятна и уютна обстановка, за която говориш.
С моето предложение нямах нагласата да казвам на някого какво да прави, как да го прави и всичко друго, което си написал в коментара си, напротив, исках просто да направя предложение, което ще спомогне да направи форума точно такова място за новите люде, дето уж от тях явно ги недолюбваш.
Хайде сега, не искам да стават спорове и двамата казахме каквото имахме на душата, предлагам да си стиснем ръцете или така де... да си изпушим една лула на мира и да не се занимаваме с такива неща, да ги оставим на жените.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #40 -: Май 15, 2014, 04:38:49 »

Мир пичове, не си слагайте допълнителни грижи на душата. Живота е кратък, не го пилейте за глупости.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #41 -: Май 15, 2014, 07:26:56 »

Аз новите много ,даже си ги любя , имам няколко човека , от тях приятели ,  те знаят да дриблират .
А за хората , за който писах горе, има една приказка тука ,на село , че тоя тип хора и вързано куче ги хапе , а и на Великден , през църквата , може да им излезе късмета .
Пък тука интриги няма , най големия спор е бил кой тутюн , или лула е по добър от друг.Общо взето няма строги правила , и затова хората са истински и естествени . Хубаво е , така да си и остане .
Пък относно това , че от провинциален цървул ме повиши , във чин , господин Русен Пловдив , пък и на ниво политическо мнение , ми докара щуротийте - еми ще черпя , няма как . Току виж ,ме избрали за кмет на район Север - Каршиака .
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #42 -: Май 15, 2014, 07:28:24 »

Балканския момък е прав-не си пилейте нервите,а се наслаждавайте на лулите си.Иначе-пишете тук за каквото искате,рекламирайте каквото искате,но при условие без лични нападки и обиди!Мир вам.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #43 -: Май 15, 2014, 07:47:39 »

 Е, то не може без трънак  и розите бодат, па камо ли ние. Ухилен
 Аз не се засягам от остри мнения. Открай време имам за приятели хора, дето даже не могат да се понасят един други, та съм свикнал да другарувам с най-разни медицински случаи.
 А тук намирам много сгодни 'ора, ако и да са възлести и чепати пънове! Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #44 -: Май 15, 2014, 07:59:00 »

Значи предлагам , вече да забраним думата спам , във форума и да я забравим , с изключение рекламата , от чужди хора .
Ози като Администратор , ще записва при всяко спам провинение , по 1 черна точка на Спамера . След това на срещата , всеки със черни точки ще черпи толкова бири , другите . Така вече няма да има спамене и забележки , и който иска да си спами , да го прави на воля . Пък на срещата , плати за да помниш , дето викаме тука .
И така предлагам , тая нова система , за регулиране на спама , без разправий и щуротий , изгодна за всички . Искаш да спамиш , ами прави си сметката , колко ще трябва да черпиш . Ха ха ха .
Аз лично , като човек със сигурно , няколко точки вече , ще се разплатя , като мина към Софето , примерно .
Значи така , онеправданите , от граматичната и смислена бъркотия , ще бъдат компенсирани , ежемесечно .  Шокиран  Ухилен Шокиран Засрамен
Значи , като гледам предишното мнение , Вехтия ще ме подкрепи .
Активен
Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!