PipeZone PipeZone
Април 19, 2024, 02:44:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: СПАМ!  (Прочетена 36142 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #45 -: Май 15, 2014, 08:19:55 »

Не ме карайте да съжалявам, че повдигнах въобще темата!
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #46 -: Май 15, 2014, 08:41:37 »

Значи предлагам , вече да забраним думата спам , във форума и да я забравим , с изключение рекламата , от чужди хора .
Ози като Администратор , ще записва при всяко спам провинение , по 1 черна точка на Спамера . След това на срещата , всеки със черни точки ще черпи толкова бири , другите . Така вече няма да има спамене и забележки , и който иска да си спами , да го прави на воля . Пък на срещата , плати за да помниш , дето викаме тука .
И така предлагам , тая нова система , за регулиране на спама , без разправий и щуротий , изгодна за всички . Искаш да спамиш , ами прави си сметката , колко ще трябва да черпиш . Ха ха ха .
Аз лично , като човек със сигурно , няколко точки вече , ще се разплатя , като мина към Софето , примерно .
Значи така , онеправданите , от граматичната и смислена бъркотия , ще бъдат компенсирани , ежемесечно .  Шокиран  Ухилен Шокиран Засрамен
Значи , като гледам предишното мнение , Вехтия ще ме подкрепи .


Хм. В продължение на горното, хората са казали "ако нямаш пари, прати тютюн" .... И за да е гадничко, който справи праща на този, в чиято тема е пуснал спама по броя черни точки, например 1точка -10грама. Наздраве!  Готин
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #47 -: Май 15, 2014, 09:04:02 »

Айде да не се каним много,много ! Никой не е застрахован от СПИН ,СПАМ и др. гадости . На всеки може да се случи. Продължаваме си напред , но да не забравяме , че ставаме все повече и зачитането на мнението на  другия е от огромно значение за здравия климат в нашия форум . Пак ще си ги мерим , пак ще подскачаме , но да не забравяме , че сме се причислили към   общност известна с лежерност , толерантност и благородство !
Нека бъдем по-мъдри !
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #48 -: Май 15, 2014, 09:09:36 »

Цитат
Хм. В продължение на горното, хората са казали "ако нямаш пари, прати тютюн" .... И за да е гадничко, който справи праща на този, в чиято тема е пуснал спама по броя черни точки, например 1точка -10грама. Наздраве!  Готин
И така става , ама бирите са за предпочитане . Иначе имам тука два чудни тютюна за наспамени - Боркум риф и Чери амброзия .  Страшни семпълчета . Буквално . Намигване Смотан Смотан Шокиран Ъ? Плезещ се Плачещ
« Последна редакция: Май 15, 2014, 09:11:32 от rusen plovdiv » Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #49 -: Май 16, 2014, 11:47:57 »

 Намигване Смотан Намигване Смотан Намигване Смотан Намигване Смотан Намигване Смотан Намигване Смотан Ухилен

http://www.youtube.com/watch?v=GiT8sZR9rxM#t=16

 Плезещ се
Активен

rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #50 -: Май 16, 2014, 03:30:34 »

 Понеже тоя клип е правен да осмее , не Майните , а Софииската злоба . Значи така ,като си говорим , немам предвид някой специално , споделям наблюдения , за софийската злоба граничеща със лудоста  . Значи няма по злобни хора от Софианци . Иначе имам и много приятели там , обаче като цяло са страшни хора , усмивка няма за тех, радост са забравили що е .
Имам леля софианка , сестра на майка ми , значи като почина баба , отидоха със мъжа и некъв полицай бил , и обраха къщата на баба ми , майка ми там , те взели техники ,работи и изчезнали , даже на погребението не останали . Мъжът и на леля ми ,анестезиолог във Пирогов беше . Значи аз като малък ,много съм щъкал по София , и след това 2 години близо ,работих там и живях ,и се уплаших да не стана такъв ,и си се върнах тука в Пловдив .
Още много примери има ,за безумието в Столицата - оня ден на Макдрайв до летището , спираме и слизаме от колата и един комплексар , лев и шейсет , като взе да се пени ,че много близо до него сме били стрели , и се дърви и се пени ще слиза да ни бие, 3 - ма лонгури по 2 метра . Пък ние внимаваме , да го не отрепем ,и нищо му не казахме .Даже го успокояваме , какво стана бе човек , нема нищо , не е станало , той като дете , не много близо , ако сме го били одраскали , как щял да я плаща тая кола . Страшен скандал за нищо . И ние с всичкия си ъкъл , вместо да го разтрием , го успокояваме . Значи жена му после идва вътре , викам си айде и тая луда , ама тя взе да се извинява жената , вика благодаря , той мъжа ми много лош , така така .
Самата обстановка в столицата , прави хората зли и безсърдечни , аз знам понеже съм живял там , знам . Иначе в Перник и Радомир , са си недодялани и груби , обаче не са зли така , като некой софийски тарикати . Значи на Лъвов мост един ни блъска колата , докато си разби ръката , отиваме на работа един бус със 8 човека вътре , и един наби спирачки до нас и ние, за да го избегнем леко засекохме един друг . Той със жена си в колата . Тоя кара след нас , и ни засече и като взе със юмруци, да блъска стъклото на буса ,значи смятай колко е як , си разкървави ръката само , не успя стъклото да пукне . Такава ярост не бехме виждали , от жив човек . Значи тоя шоп ,хич се не сети че , ако слезем там 8 човека да го натрошим пред жена му , там на Лъвов мост , и снимки с него ,като го разпердушиним ,можеше да си направим . Пак нищо не му казахме , щото като има една безумна страна , трябва да има една мъдра .
Тука живея на входа на софийския път в Пловдив и ги гледам , ние минаваме кръстовището то светне оранжево , той софианеца ще ти отнесе крака бе , майки с колички , няма братче , той бърза . Ще убие човека да мине на жълто . Значи хич не мисли , че аз тука живея ,и като викна ,и от блока като найзлезат приятели ,и ще го направят плосък .И вече нема да кара през краката , на хората и да гони майките с количките ,по зебрите .
Значи идват тука при нас и се държат все едно сме им длъжни , братче . Много много примери , Софийския синдром ми е ясен . Както казах имам роднини там . Значи софийска пенсионерка , може да те пребие ,по зле от пият пловдивски полицай .
Значи има и много готини хора там , но те са малък , процент . Също и приходящите са повечето точни . Иначе онези , орки от софийските села там посока , зад околовръстното , са страшни хора . Имал съм си взимане даване със тях .
« Последна редакция: Май 16, 2014, 03:37:01 от rusen plovdiv » Активен
Nikolay
Jr. Member
**
Публикации: 78



« Отговор #51 -: Май 16, 2014, 04:26:59 »

Ще ме разплачеш от смях, то и аз имам такива истории, ама пък и язе съм си шоп и потвържадавам, че сме си злобни ние софианците. В Пловдив съм ходил, едно спокойно, даже скучно от толко спокойствие и готини хора, тука в София няма как да не попаднеш на некакъв такъв, то верно ама като се замислиш то ние си имаме ЦСКА и Левски, агитките и така нататък, с тия шега не бива, имам един познат той 1,60 висок 60 кила левскар заклет, ама така гледа и ходи все едно 2метра с 180 кг мускул, да паднеш като го видиш и ти се репчи и злоби все едно ще те набие... големи мутри тия и то не е един примера, примери много. Злобни хора бол, а са едни слабички и мършави, то да кажеш, че не е българин това. Ама има и готини хора, тва да поставяме софианци, майни и така нататък, толкова много хора под един общ знаменател е тъпо, всеки си е луд със собствен номер, някои с цял репертуар, не му мисли.
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #52 -: Май 16, 2014, 05:47:41 »

Прав си , обаче имам наблюдение , че дребните хора , са сербез много . Иначе , големите хора са души . Примерно имам един приятел , ако пийне една ракия и страшно става , значи вадил съм го от заведения ,и от нас за яката със една ръка виси във въздуха , краката му не допират земята . Аз от друга страна , като пийна и ставам един добър , значи можеш да ми с..еш на главата , ще ти се радвам . Та повечето едри хора , са природно кротки . Това е някакъв закон - Господ на бодлива крава , рога не дава .
Иначе си прав , за Пловдив ние тука като се караме, даже не се псуваме . Като адвокати се караме ха ха ха . Значи рядко ,някой да напсува некой и то става мазало , веднага . Скучна работа . Значи хората внимават тука , кво правят и говорят , щото е малък град - от единия край до другия , в най дългата част , пиян през нощта 45 минути пеша .
В София от друга страна , си се псуват , така за добър ден и може на спирката , да те набият , за неприятна физиономия .
Значи като писа , пиперливо мнение отгоре , се учудих , като знам как си говорите там в столицата .  Завърти очи
Нищо лично и здраве най вече .
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #53 -: Декември 14, 2015, 04:03:55 »

12+

цук

 Ухилен
Активен

gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #54 -: Декември 15, 2015, 09:52:00 »

Прав си , обаче имам наблюдение , че дребните хора , са сербез много . Иначе , големите хора са души . Примерно имам един приятел , ако пийне една ракия и страшно става , значи вадил съм го от заведения ,и от нас за яката със една ръка виси във въздуха , краката му не допират земята . Аз от друга страна , като пийна и ставам един добър , значи можеш да ми с..еш на главата , ще ти се радвам . Та повечето едри хора , са природно кротки . Това е някакъв закон - Господ на бодлива крава , рога не дава .
Иначе си прав , за Пловдив ние тука като се караме, даже не се псуваме . Като адвокати се караме ха ха ха . Значи рядко ,някой да напсува некой и то става мазало , веднага . Скучна работа . Значи хората внимават тука , кво правят и говорят , щото е малък град - от единия край до другия , в най дългата част , пиян през нощта 45 минути пеша .
В София от друга страна , си се псуват , така за добър ден и може на спирката , да те набият , за неприятна физиономия .
Значи като писа , пиперливо мнение отгоре , се учудих , като знам как си говорите там в столицата .  Завърти очи
Нищо лично и здраве най вече .

Руско аз Чепеларец подпийнал лош не съм видел.
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #55 -: Декември 15, 2015, 10:45:51 »

Ха,пропуснал съм темата!Доста простотии са се изписали гледам,ама важното е да не се скучае Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #56 -: Декември 24, 2015, 10:43:01 »

Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!