PipeZone PipeZone
Април 25, 2024, 04:16:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Свински крака  (Прочетена 22631 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« -: Януари 07, 2015, 08:12:50 »

Темата нема много общо с нашия занаят, но некой да знае случайно в София къде може да се купат свински крака и глава?

От неколко седмици насам нещо ми се е дояло пача, не съм ял от години, и понеже жената не знае да прави, (по-скоро неще щото мрази пача) сега докато е майка ми тука да я накарам да направи, от доста време насам все за пача си мечтая. И за греяна сливова ракия, и за кисело зеле на салата с червен пипер отгоре.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Януари 07, 2015, 08:54:09 »

В Дружба 2 на пазара има мисарница има крака и уши перфектно за пача а мисля че и глава може да ти намери
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #2 -: Януари 07, 2015, 10:18:12 »

В Дружба 2 на пазара има мисарница има крака и уши перфектно за пача а мисля че и глава може да ти намери

Хаха, мерсаж, знам го точно и пазарчето и месарницата, как не се сетих. Се пак съм живял две години точно там в блока срещу училището.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Януари 08, 2015, 09:04:48 »

Усмивчица ми там и друга карантия се намира Усмивчица и месото е доста читаво
 
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #4 -: Януари 09, 2015, 07:57:33 »

И аз съм фен на пачата и най чистите копита и уши ги купувах от Карфур в мола на цариградско.
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #5 -: Януари 09, 2015, 01:58:02 »

Много добре става фасул със свински крачета , огън е значи , отвсякъде . Трябва яко да се сварят и се ядат със лъжичката , крачетата .
Активен
gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: Януари 09, 2015, 05:12:08 »

езиче и ушета мисля да закупя утре Усмивчица
потекоха ми лигите Усмивчица
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #7 -: Януари 09, 2015, 07:04:18 »

езиче и ушета мисля да закупя утре Усмивчица
потекоха ми лигите Усмивчица

Аз съм се екипирал, и утре може да се развариме. То уши, то език, то крака, то чесън, ще стане красота.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: Януари 09, 2015, 09:19:24 »

езиче и ушета мисля да закупя утре Усмивчица
потекоха ми лигите Усмивчица

Аз съм се екипирал, и утре може да се развариме. То уши, то език, то крака, то чесън, ще стане красота.
В албанско продават карантия оплетена в черавца сварени и запечени на скара е тва е разкош мда па ше одим до там
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #9 -: Януари 09, 2015, 09:54:11 »

Гриша, това за което говориш му казват "кукареца"гърците, или" кукареч "турците.И е агнешка карантия, оплетена с тънките черва. Не се вари, а се пече на шиш.Ако говорим за едно и също.
Никита така ме запали, че вече съм на втора пача, с много чесън , оцет и лют пипер.Пия и трета сливова....А хепиенда си го представям с Nightcap в царевичак.
P.S.Не можах да намеря крака и заради това я направих с език, уши и джолан.Наздраве!
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #10 -: Януари 09, 2015, 10:29:00 »

Найткапа е убаво нещо, а изсъхналия на прах ЕМП останал в кутията колкото за една лула.... еми и той става. В кочана пуши и не дава на задна. Усмивчица а наздраве!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #11 -: Януари 10, 2015, 03:39:28 »

 В кв. Павлово, зад училището има един месарски цех - "Битоля".
 Там може да се купи почти всичко /викам почти, щото було нийде не продават, гадове!/, и на големи парчета.
Друг добър магазин е в центъра, почти до МОЛ София. Диагонално, на отсрещната страна на кръстовището, посока център и в ляво, зад спирката. Голямооборотен и с добро реноме.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: Януари 12, 2015, 01:28:37 »

Усмивчица
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Януари 15, 2015, 10:43:37 »

Блакански, на пазара зад Автогарата при нас имаше читава месарница по едно време, иначе на Янко Сакъзов има една, на спирката на трамваите, която е доста заредена, пробвай и там! Ухилен
Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
Yulo
Newbie
*
Публикации: 18


« Отговор #14 -: Октомври 20, 2016, 12:21:04 »

Уххх че ме подсетихте. Тея дни ще врътна една пачица   Ухилен
Само че аз слагам освем свинските крачета и уши и две телешки крачета. Има ги в Кауфланд.
Страшен аромат дават. Като при тутуните, като ръгнат латакия...друга бира стаа ..Усмивчица))
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!