PipeZone PipeZone
Април 24, 2024, 11:49:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Анкета
Въпрос: Кои марки тютюни бихте искали да се внасят в България?
Rattray's - 7 (25%)
Gawith & Hoggarth - 15 (53.6%)
Dan tobacco - 6 (21.4%)
Общ брой гласове: 19

Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Идея за нови тютюни от Калиман Карибе  (Прочетена 23024 пъти)
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #30 -: Ноември 01, 2016, 05:38:15 »

Дънхил, ако не се лъжа, са към Scandinavian tobacco group. Можем да отнесем този въпрос към тях, както написах в темата за спирането на продажбите през граница в ЕС.  http://pipezone.info/forum/index.php?topic=8582.0
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #31 -: Ноември 01, 2016, 07:17:11 »

Ми като забравяте толкова, пийте си Гинко-Билобата бе, колеги!  Ухилен Ухилен Сега сериозно - девойката от КК беше казала на Васил, че марката не трябва да има представител за България, а Дънхил имат...

 Ухилен Ухилен Ухилен Ми Пине,като забравяме и гинко-билобата да си пием,виж какво става...
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #32 -: Ноември 01, 2016, 07:19:14 »

Дънхил, ако не се лъжа, са към Scandinavian tobacco group. Можем да отнесем този въпрос към тях, както написах в темата за спирането на продажбите през граница в ЕС.  http://pipezone.info/forum/index.php?topic=8582.0

Не се лъжеш,точно те взеха лиценза преди няколко години,като даже започнаха да възстановяват някои стари блендове.Може да се говори с представителите им,вместо ароматичните им химии,да внасят Дънхил.Със сигурност ще вървят.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #33 -: Ноември 01, 2016, 07:56:59 »

Ни бих могъл да кажа, че съм правил проучване на пазара и кой какво пуши, само отбелязвам, че има голям превес на флейките. Това все пак не е масовият тип тютюн, поне така си мисля, но може и да не съм наясно.Идеята ми беше да има някакво равновесие или разнообразие, че да не вземат да им залежат тютюните и след това да се откажат да внасят и да останем на сухо.
Много си прав тука, ама като се сещам за максимум един-два бленда от марка, дето да ми харесват? Повечето миксове май са или латакия и ориенталци, или ароматици. Иначе това, което ми е харесало от миксовете (малко, или много):

Ashton Artisan Blend
Erinmore Balkan Mixture
Robert McConell Red Virginia
Peterson Irish Oak
Samuel Gawith Westmorland Mixture
Schippers Tabak Speciaal

По принцип са повече тютюните, ама това е съобразено с изискването на Калиманци, да са "непредставени". Иначе от мене има още един глас за Дънхил - определено сегашните собственици са се постарали да омешат хубави тютюни... В тоя ред на мисли, не ми е ясно до къде се разпростира това изискване - примерно, Питърсън в момента се правят от Мак Барен, а нали там имаше някаква драма? Дали се ограничават за определена марка, или попада всичко което е под шапката на дадена компания? Визирам STG най-вече...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #34 -: Ноември 04, 2016, 04:27:44 »

Колеги , виждам , че много хора искат и препоръчват главно латакиеви блендове
Да не забравяме , че те не са евридей смоук тоест повече ежедневно се пушат вирджитий с перик и по точно тъмни , стовнати вирджиний и вирджиний със бърли
Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!