PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 07:24:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  
Автор Тема: За Религията  (Прочетена 43125 пъти)
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #75 -: Февруари 09, 2016, 12:50:31 »

Големи синпатяги са милитантните атеисти.

Между другото Гери е написал и издал една книга точно по тоя въпрос, и тъй като това му е любимата тема, нема да е лошо уважаемия съфорумник да дойде на сбирката на 20-ти да си поспорат малко с Гери. Ще бъде интересно.

Колегата Пин на по-предишната сбирка се опита да му опонира и оня го размаза с превъзходни аргументи, на което колегата Пин прибегна до нападки на лично ниво.

Между другото препоръчвам на всички "атеисти" да земат да пррочетат книгата на колегата, ще им бъде от полза.
Нямам честта да познавам Гери,но би ли ми дал някакви координати,понеже и аз проявявам интерес към книгата и искам да си я купя?
Активен

balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #76 -: Февруари 09, 2016, 02:33:06 »

Големи синпатяги са милитантните атеисти.

Между другото Гери е написал и издал една книга точно по тоя въпрос, и тъй като това му е любимата тема, нема да е лошо уважаемия съфорумник да дойде на сбирката на 20-ти да си поспорат малко с Гери. Ще бъде интересно.

Колегата Пин на по-предишната сбирка се опита да му опонира и оня го размаза с превъзходни аргументи, на което колегата Пин прибегна до нападки на лично ниво.

Между другото препоръчвам на всички "атеисти" да земат да пррочетат книгата на колегата, ще им бъде от полза.
Нямам честта да познавам Гери,но би ли ми дал някакви координати,понеже и аз проявявам интерес към книгата и искам да си я купя?

Веднага ти пращам координатите на лични
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #77 -: Февруари 09, 2016, 04:17:00 »

Шах и мат, атеисти! http://www.nenovinite.com/ne/neuka/7146/
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #78 -: Февруари 09, 2016, 05:26:12 »

Един интересен факт е че хората които най-много се позовават на разума, имат най-малко от него. 
Ричарт Докинс в серьозните академични среди е взиман винаги с насмешка. Като активист е брилиянтен, като биолог е посрецтвен, като философ е пълна скръб, като учен и ерудит е жалка история, но пък е дженталмен, това не може да му се отрече.

Некъде бех чел един психологически анализ на всичките водещи имена на атеизама, Докинс, Кристофер Хиченс (Бог да го прости) разни такива, и анализите беха подкрепени с факти, даже мисля че като "пейпър" беше "peer reviewed" и нещата беха много брутални. Имаше сравнения с великите умове от миналите епохи, наще левенти беха титани на посредствеността.

В интерес на истината, най-читав се беше оказал Стивен Фрай.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #79 -: Февруари 10, 2016, 01:35:29 »

Големи синпатяги са милитантните атеисти.

Между другото Гери е написал и издал една книга точно по тоя въпрос, и тъй като това му е любимата тема, нема да е лошо уважаемия съфорумник да дойде на сбирката на 20-ти да си поспорат малко с Гери. Ще бъде интересно.

Колегата Пин на по-предишната сбирка се опита да му опонира и оня го размаза с превъзходни аргументи, на което колегата Пин прибегна до нападки на лично ниво.

Между другото препоръчвам на всички "атеисти" да земат да пррочетат книгата на колегата, ще им бъде от полза.
Нямам честта да познавам Гери,но би ли ми дал някакви координати,понеже и аз проявявам интерес към книгата и искам да си я купя?

Веднага ти пращам координатите на лични
Много благодаря!
Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!